Česky English
Harmony Spa

Tantra masáže pro muže

Tantra masáž pro muže

Vychutnejte si vlny vzrušení a relaxace pod rukama zkušené masérky. Prožijte naplno svou sexualitu a využijte ji pro posílení svého těla i mysli. Dopřejte si tantra masáž v Harmony Spa!

Tantra masáže pro muže jsou naplněny smyslností, probouzejí v mužích vnitřní energii a sexuální sílu. Tantrická masáž pro muže v sobě zahrnuje dynamické části a pevnější doteky, které v mužích budují vzrušení a vrací roztěkanou mysl do těla. Jemné hlazení stimuluje nervová zakončení a zbystří vnímání zatímco nahřívání horkými žínkami uvolní energetické bloky v těle a umožní energii volně proudit. Smyslná masáž teplým olejem stupňuje vzrušení, které masérka jemnými masážní tahy rozvádí do celého těla. Jemná masáž prostaty společně s láskyplnou masáží mužského přirození přináší dosud nepoznané pocity, zvyšuje mužskou výkonnost a může příznivě působit jako podpora erekce. Pokud vás trápí předčasná ejakulace nebo poruchy erekce, dopřejte si léčivou masáž prostaty.

Muži si zpravidla na masáž vybírají masérku a pokud není požadováno jinak, předpokládáme tuto volbu. Možná je i tantra masáž muže od muže a není na tom nic divného nebo špatného. Když muž klient požaduje na tantra masáž maséra, neznamená to, že je gay. Masáž heterosexuálního muže od muže je spíše přátelská, podporující a posilující.

Setkání s tantrou - Jemná tantra masáž

Celotělová smyslná tantra masáž pro muže bez intimní masáže. Prožijte to nejlepší z tantrické masáže, aniž byste musel překračovat vlastní hranice intimity. Vstupte do nového, neprobádaného prostoru a dopřejte svému tělu dosud neobjevené prožitky. Tantra masáž probouzí a zvyšuje hladinu mužské energie v těle a umožňuje hlubokou relaxaci, při které se tělo dostává do stavu, kdy se obnovuje jeho samoléčící schopnost. Zároveň může být vzrušujícím a energeticky nabíjejícím zážitkem. Tuto masáž doporučujeme mužům, kteří by rádi poodhalili tajemství tantrické masáže bez překročení hranice obvyklé u běžných masáží. Nabízíme vám nahlédnutí do smyslného světa vůní, příjemné hudby a láskyplných doteků. Prožitek z této tantra masáže může být vaším prvním krokem do vzrušujícího světa tantry.

Po úvodním tantrickém rituálu vás čeká jemná intuitivní masáž, nahřívání těla horkými žínkami, hlazení hebkými předměty. Vrcholem je celotělová olejová masáž teplým olejem s použitím několika kapek vonného éterického oleje.

Objednat

Setkání s tantrou pro muže 60 min. 1 980 CZK

Objednat

Setkání s tantrou pro muže 90 min. 2 980 CZK

Tančící shiva - Klasická tantra masáž

Celotělová tantra masáž pro muže včetně masáže lingamu (pohlaví). Nechte probudit svou vnitřní sílu a prožijte jedinečný pocit dokonalého uvolnění, dlouhého vzrušení a hluboké relaxace. Dopřejte si masáž, která harmonicky rozproudí vaši energii a odstraní z těla napětí a stres. Nechte odplynout každodenní starosti a radujte se ze střídavých vln vzrušení a uvolnění. Nalezněte štěstí a lásku uvnitř svého těla a přeneste toto vědomí do svého běžného života. Tuto masáž doporučujeme mužům, kteří chtějí plně rozvinout svou sexuální energii a kteří pomocí své sexuality hledají cestu k mimořádným prožitkům a vnitřní harmonii.

Po úvodním tantrickém rituálu vás čeká energizující intuitivní masáž, nahřívání těla horkými žínkami a hlazení hebkými předměty. Vrcholem masáže je celotělová olejová masáž teplým olejem s několika kapkami vonného éterického oleje včetně masáže lingamu.

* Dvouhodinová a dvouapůlhodinová masáž může zahrnovat také masáž prostaty.

Objednat

Tančící Shiva 90 min. 2 980 CZK

Objednat

Tančící Shiva 120 min. 3 980 CZK

Objednat

Tančící Shiva 150 min. 4 980 CZK

Luxusní tantra masáž pro muže

Celotělová tantra masáž pro muže včetně masáže lingamu (pohlaví) a prostaty. Zahrnuje také rituál probouzení smyslů nebo čtvrtou dimenzi (senzuální masáž obličeje). Prostata je jednou z nejdůležitějších žláz v mužském těle. Její citlivá masáž je léčivá, prospěšná a přináší hluboké, intenzívní a často nepoznané sexuální prožitky. Masáž pomáhá předcházet rakovině prostaty a poruchám erekce způsobeným zbytnělou prostatou. Rituál probouzení smyslů zapojí do zážitku váš sluch, čich i chuť. Naučíte se vnímat velmi jemné podněty a procítíte krásu jednoduchosti. Jemná masáž obličeje vás nechá prosáknout zcela mimo čas a prostor. Zážitek není možné popsat, je třeba jej prožít.

Objednat

Luxusní tantra masáž pro muže 180 min. 5 980 CZK