uvod Kdo jsme

Harmony Spa je luxusní masážní salon v Praze, který vás osloví příjemným, čistým a intimním prostředím. Od velkých wellness center se odlišujeme tím, že u nás najdete soukromí, klid a pohodu. Dodržujeme vysoký standard čistoty a hygieny. Naše masážní studio si můžete prohlédnout ve fotogalerii. Vždy u nás najdete zajímavé novinky a akční nabídky. Harmony Spa je místem, kam se budete rádi vracet.

Předností Harmony Spa je široká nabídka zážitkových masáží, tantra masáží a spa procedur, které můžete vzájemně kombinovat a vychutnávat si ve formě spa balíčků či rituálů pro páry. Naše nabídka zahrnuje masáže a procedury pro jednotlivce i páry. Sestavujeme pro vás nové masáže, které jinde nenajdete. Například naše Antistres masáž je unikátní kombinací indické masáže hlavy, reflexní masáže chodidel a celotělové masáže vonnými oleji. U nás si zaručeně odpočinete.

Masáže pro ženy

Nově jsme pro naše klientky zařadili do našeho menu také masáže/terapie a zvýhodněné balíčky pod názvem Léčení Shakti, které jsou zaměřené na léčení a transformaci žen a ženské energie, naše zkušené a certifikované masérky a maséři zde používají techniku vaginálního mapování, někde též nazývanou jako vaginální akupresura. Mezi novinkami najdete také Zkrášlující ozdravující masáž prsou.

Masáže pro muže

Pro naše klienty muže nově nabízíme hodinovou tantrickou masáž zakončenou intimní masáží s názvem Zakázané uvolnění.

Masáže v Harmony Spa

Posláním Harmony Spa je přinášet Vám, našim klientům, nezapomenutelné zážitky v krásném a bezpečném prostředí, kde můžete odložit starosti všedních dní a zároveň nechat pečovat o své tělo. Námi nabízené masáže a procedury vychází z tradičních asijských nauk o zdraví, nauk o práci s životní energií a staví také na základech hydroterapie a balneoterapie. Nechte se hýčkat a opečovávat kvalifikovaným a milým personálem, dopřejte si uvolnění ve voňavé koupeli ve vířivé vaně, zrelaxujte své unavené tělo během masáže či v infrasauně. Každý dotyk z rukou našich masérů a terapeutů Vám dodá potřebnou životní energii, odplaví z Vašeho těla stres a napětí a navodí pocit hluboké relaxace a psychické pohody.

Prohlídka Harmony Spa