Harmony Spa je otevřeno každý den od 10:00 do 22:00. Vámi požadovaný termín masáže doporučujeme objednat alespoň den předem. Ve spa nemáme recepci se stálou obsluhou, proto je možné učinit objednávku pouze TELEFONICKY.

V Harmony Spa má každý klient k dispozici: tělovou a vlasovou kosmetiku, župan, ručníky, jednorázové bačkůrky. K masáži si rezervujte asi 30 minut času navíc na sprchu, občerstvení, popovídání a relaxaci. Toto vše je již zahrnuto v ceně masáže.

Telefonické objednávky

+420 733 311 381

Způsob platby

Přijímáme platby v hovosti v CZK.

Přijímáme kreditní karty: VISAVISA ElectronV PayMasterCardMasterCard ElectronicMaestroDinners ClubDiscoverJCBAmerican Express.

credit cards Objednání na masáž
kontakt bruneta Objednání na masáž

Partneři a odkazy


tantra link base banner s Objednání na masáž

Tantra Link Base je celosvětový portál o Tantře. Najdete zde informace o tantrických masážích, návody a videa. Zde je možné zakoupit instruktážní DVD.

kosmetika na vlasy praha Objednání na masáž                 Kosmetika na vlasy - kosmetikanavlasypraha.cz

Kosmetika na vlasy Praha je mladá česká firma, která se zabývá prodejem kosmetiky a doplňkového sortimentu. Nabízí kadeřnické potřeby za dobrou cenu. Vše o mytí vlasů, články, recenze. Široká nabídka produktů za dobré ceny.

Spolupracujeme s Masaze-info.cz – vše okolo masáží, masážních procedur a zdravotních potíží, které mohou masáže pomoci vyřešit.

Další odkazy

Katalog-webu.com