Anna

Moje cesta k masážím a práci s tělem vede skrze vlastní potřebu prožívat větší hloubku v životě, víc radosti. Masáže mně provázejí celý život. Kvalita života je spojena s našim zdravím, prožíváním každodenního života, jak funguje tělo i energie.

To vše mně přivedlo k práci s tělem a vědomým dotekem.

Uvolňování a kultivace životní - sexuální energie je pro mě odpovědí na mnoho otázek, které jsem si uvědomuji při práci s tělem. Naše tělo si je umí najít samo. My mu jen musíme dát prostor a pozornost.

Ve vědomém doteku se skrývá mocný nástroj ke změně toho, co nám v našem životě není pohodlně. Tím nástrojem je naše tělo.

Naše tělo je mocným nástrojem ke změně toho, co nám v našem životě není pohodlně. Skrze vědomý dotek tento nástroj můžeme aktivovat a správně použít.

„To, co v životě prožíváme, se nám podepisuje na našem těle, ale také naopak to,  jak se cítíme v našem těle, se odráží v našich životech.“

Jsem velmi vděčná za příležitosti být přítomna změnám, které se díky důvěře, vědomému doteku, vědomému prožívání a mnohdy i nutné odvaze překročit hranice komfortní zóny, odehrávají.

Fascinuje mně, kolik se toho může za tak krátký čas změnit a jak velký to může mít dopad v našich životech.

Mým nejhlubším přáním je, aby jste si odnášeli radost a naplnění s sebou do svých životů a domovů.

Bude mi potěšením být Vaší průvodkyní na cestě k radosti.

Výcviky

  • Profesionální výcvik v Tantrické masáži - Jan Komeda
  • Rekvalifikační masérský kurz, Škola tradiční čínské medicíny
  • Shiatsu 
  • Aromaterapeutická masáž
  • Horké kameny

O mně

Pro mně je cesta Tantry, návrat k přirozenosti, otevřenosti, volnosti, hravosti vlastního těla. Jsem intuitivní, empatická a láskyplná žena. Moje cesta k masážím a práci s tělem vede skrze vlastní potřebu prožívat větší hloubku v životě, víc radosti. Tantra masážím se věnuji od roku 2012.

Kromě masáží je mou vášní tanec, cestování, šamanizmus, meditace, příroda, moře.

Miluji objevování principů života objevování lidské podstaty a duše. Proto mojí další vášní je organizace a produkce seminářů Šamanizmu a Kultivace ženské podstaty a energie.

Nabízím tyto služby:

  • Tantrická masáž pro muže
  • Tantrická masáž pro páry
  • Zážitková masáž pro partnera

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se zde:

+420 733 311 381 / info@harmonyspa.cz

REZERVACE

Věnujte svým blízkým dárkový poukaz na Vámi vybranou službu.

Pro objednání napiště na náš email info@harmonyspa.cz, nebo zavolejte na tel. +420 733 311 381.