Barbora

Reference

Barbora byla velmi profesionální, chápající, pečující a přijímající. Vytvořila pro mě bezpečný prostor, který vedl k hlubšímu prožitku a pomohl mi ukotvit se ve svém těle, posílil můj vztah se sebou samým, s intimitou a přijetím sebe sama. Byl jsem vděčný za tuto zkušenost a za Barbořin přijímající a otevřený přístup.
Andy
Masáž od Báry pro mě byla krásným zážitkem – její doteky jsou pečující, uvolňující a energetizující. Masáž plynula v příjemných vlnách, kdy jsem se nořila do svého nitra a zase vracela zpátky do těla a vnímala jen přítomný okamžik a pocity ve svém těle, které se stále více rozvolňovalo v narůstající energii. Dopřála jsem si tříhodinovou masáž a můžu jedině doporučit, protože díky dostatečnému času se celé tělo skvěle zregenerovalo, vyživilo, a dokonce jsem se dostala i do nových sfér energetických prožitků.
Zuzana
U slečny Báry jsem byl na dvouhodinové masáži, rád bych poděkoval za příjemnou zemitou masáž a skvělý zážitek. Po masáži jsem se cítil svěží a plný energie, která přetrvala i do dalšího dne.
David

Tantra pro mě představuje nástroj, pomocí kterého se člověk může dostat blíže sám k sobě, ke svému vlastnímu prožívání a cítění skrze vědomý dotek a práci se sexuální energií. Někdo tuto energii bude chtít probouzet, jiný usměrňovat a další se ji bude chtít nechat vést.

Tantrická masáž je dle mé vlastní zkušenosti příležitostí pro zastavení, prožití a přijetí sebe sama skrze tělesnou zkušenost. Je o bytí v přítomném okamžiku a o oproštění se od nároků, které si na sebe dnešní člověk klade. Na hlubší úrovni může pomáhat uvolňovat nahromaděný stres, případně navracet duševní rovnováhu a pohodu.

Při masážích je pro mě důležitá otevřenost mezi přijímajícím a dávajícím, a respektování individuálních hranic každého přicházejícího. Vytvoření bezpečného prostoru je proto samozřejmostí. Ať už bude masáž jemná a pomalejší, či naopak dynamičtější, je mým přáním se s přítomným předem domluvit na jeho individuálních potřebách. Mé masáže jsou intuitivní, pečující a autentické. Ráda se nechávám procesem masáže a vzájemné dynamiky vést. Protože prožívání každého člověka je jedinečné, neposuzuji a pouze provázím. Mám zkušenost s masážemi žen, mužů a nebinárních osob na celé škále sexuální orientace.

O mně

Miluju slunce, stromy a hvězdnou oblohu. Cvičím jógu a běhám. Zajímají mě témata související se západní filosofií a ajurvédou. Domnívám se, že pro prožití naplněného života je třeba přijmout kromě svých světlých stránek i svůj stín, své omyly, nedostatky a chyby. Oddalování mě stálo energii a čas a odpojovalo mě od sebe samotné. Přeji každému, ať mu tantrická masáž přinese třeba právě toto přijetí, ale i to co v životě aktuálně potřebuje.

Výcviky

  • Kurz tantrických masáží pro profesionální praxi – Klára Kloudová 

  • Sebezkušenostní skupina – IVGT Praha (pod vedením Markéty Chlupové a Viktora Poláka)

  • Bc. – filosofie a psychologie, FHS UK

Nabízím tyto služby

  • Tantrická masáž pro ženy

  • Tantrická masáž pro muže

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se:

+420 733 311 381 / info@harmonyspa.cz

Rezervace


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.