Můj nový článek

Tantrické odzbrojení

Cesta k zvýšení citlivosti a blaženosti v těle

Co si představit pojmem tantrické odzbrojení neboli tantrický de-armouring? 

Tantrické odzbrojení známé ve světě pod pojmem „tantric de-armouring” je metoda používaná v tantře za účelem osvobození se a zcitlivění na všech úrovních: fyzických, emočních, mentálních, energetických a i spirituálních a tím i zvýšení citlivosti a blaženosti v těle. 

Armour neboli krunýř na našich tělech vzniká jako výsledek emočních blokád, napětí, nepřijetí a odmítnutí prožitků během našich životů, které žijeme.  Nezpracované emoce si nosíme s sebou a postupně nás limitují i na úrovni těla ať už v podobě nemoci a nebo jiného omezení našeho prožívání a bytí. To je dnes už velmi dobře známá informace. Během setkání za účelem tantrického odzbrojení dokážeme uvolnit různé druhy bolestí a napětí v těle, které jsou uložené hluboko v nás. Výsledkem bývají pocity hluboké relaxace, osvobození, zcitlivění, rozproudění životní energie v těle (kundalini), zvýšení orgasmického potenciálu a tedy i pocitu rozkoše a štěstí. 

Při de-armoringu vidíme reakci těla v podstatě hned. U citlivých jedinců a nebo při dostatečném počtu sezení můžeme doplout do velmi hlubokých emočních vod a dotknout se toho schovaného, znecitlivělého v nás. Tj. odzbrojením se a rozpuštění emočního krunýře v nás cítíme spojení s větší lehkostí, radostí, vnitřní šťavnatostí. Cítíme spojení s naší pravou podstatou, stáváme se více autentičtí, posílení a svobodněji se projevujícími.

Jak takové sezení probíhá? 

Tantrické odzbrojování může být přirovnáváno k reflexní masáži nebo trigger point masáži (masáž spoušťových bodů), která stiskem specifických bodů po těle dokáže uvolnit fyzické, emoční a mentální napětí. Zaměřujeme se na body po těle (hruď, trup, oblast solar plexu, oblast třísel, perinea, penisu (u mužů), okolí vaginy, klitoris (u žen) nebo uvnitř těla (vagina, anální otvor) u kterých víme, že blokují proudění životní energie v těle nejvíc. Ale neomezujeme se jen na to. Každé sezení je jedinečné, vedené intuicí terapeutky a ušité přímo na situaci klienta/tky. Obecné doporučení je absolvovat více sezení za kratší dobu. Proto v Harmony Spa nabízíme zvýhodněný balíček deseti sezení de-armouringu po jedné hodině. 

Každé setkání vždy začíná konzultací a sdílením ohledně záměru a motivace klienta. Společně se pak domluvíme na postupu a dalších krocích. Příčiny mohou být různé. Může se jednat

probuzení sexuální síly a zvýšit schopnost prožívání slasti v těle (celotělové energetické orgasmy)

určitá ztuhlost v životě a prožívání 

léčení disfunkcí v oblasti intimity a sexuality (předčasná ejakuakce, problémy s erekcí, neschopnost prožívat intimní setkání v páru…)

neschopnost a nebo snížená schopnost orgasmu, citlivosti a potěšení v těle 

ale taky při bolestech během pohlavním styku (u žen) a jiné…

Vždy jsou hranice klienta/tky plně respektovány a dávám si záležet na vytvoření a držení bezpečného a důvěrného prostoru s klientem/kou.