Hana

Reference

Na masáž od Hany se vždy těším, protože je to pro mě vzácná chvíle, kdy se mohu svěřit do citlivých rukou a cítit se v bezpečí. Mohu při ní zapomenout na všední starosti a plně se zase spojit se svým tělem a s tím, co se v něm děje. Hana mě vnímá, cítí, co moje tělo a duše potřebuje a pomalu mě vede k většímu a většímu uvolnění. Ponořím se do tohoto procesu odpočívání, ticha a pomalého plynutí a přeji si, aby to nikdy neskončilo. Mám pocit, že energie krásně proudí, zatím co já prostě a jednoduše jsem v hlubokém klidu. Nádherná zkušenost!
Martin
Hana patří k „probuzeným“ ženám, oceňuji její otevřenost – žádné téma není tabu, hloubku porozumění, naladění na přítomný okamžik a jasnou komunikaci. Masáž i celkový rituál jsem si moc užil.
Michal
Hana mi poskytla nejlepší masáž a dotek, co jsem kdy zažila. Byla to celostní smyslná masáž a zároveň terapie, hluboká relaxace a blaženost v jednom. Děkuji
Daniela

Tantra mě otevřela lásce k životu, rozpustila mé strachy z mužů a otevřela mne partnerství. Naučila mne milovat své tělo a sebe sama. Je to pro mne jeden z nejsilnějších nástrojů na cestě k radostnému svobodnému životu. Miluji stále objevovat její kouzla a učit se být více a více sama sebou.

Nabízím pouze transformační práci s tělem, která je pro mne skutečnou praxí tantry. Záměrem je sebepoznání a seberozvoj, případně léčení a to skrze práci s tělem, vědomým dotykem, dechem, vizualizací, meditací, energetická práce s čakrami aj.  

Výcviky

  • Roční výcvik tantrických masáží pro profesionály, John Hawken
  • Výcvik tantra masáží pro profesionály, Kateřina Švanderlíková, 5 víkendových setkání
  • 1,5 letý tantra tréning Tělo, srdce a duše, Alan Lowen
  • Cyklus tří setkání Cesta doteku, Petr Málek
  • Seminář Dark Eros, John Hawken
  • Rekvalifikační masérský kurz, Škola tradiční čínské medicíny
  • Dvouletý výcvik energetického esoterního léčení, Lutgar Scholl

O mně

Tantře se věnuji od roku 2012, tantrickým masážím pak od roku 2016 a jsem majitelkou studia Harmony Spa od jara 2019. Miluji objevování lidské podstaty a principů života, miluji lidi a pestrost jejich světů. Kromě tantry jsou mou vášní zážitkové semináře o vztazích a komunikaci, které facilituji již od roku 2005 (www.communitybuildig.live). Jinak dalšími zdroji radosti jsou pro mne putování přírodou, tanec, cestování, hudba, malování, zahrada, hory, moře, .. 

Nabízím tyto služby

  • Transformační práce pro muže a pro ženy

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se: 

+420 733 311 381 / info@harmonyspa.cz

REZERVACE

Věnujte svým blízkým dárkový poukaz na Vámi vybranou službu.

Pro objednání napiště na náš email info@harmonyspa.cz, nebo zavolejte na tel. +420 733 311 381.