Jana

Když jsem šel poprvé na masáž k Janě, tak jsem měl o tantře nejasné představy a nevěděl jsem, co přesně mohu čekat. Ale už v úvodním rozhovoru Jana svým láskyplným a hřejivým přístupem mou nejistotu rozptýlila. Atmosféra prostředí, navázání osobního kontaktu a vzájemné harmonie duší spolu s jejími citlivými a něžnými doteky na celém těle, vytvořily nádherný prožitek. Ještě dlouho po masáži jsem cítil v těle i duši vyrovnaný klid a radost ze života.
Zbyněk
Od chvíle, kdy mě Jana přivítala ve dveřích, jsem se cítil vítán, snad i vážen. Jana je vřelá, upřímná a vnímavá. Chtěla vědět, co mě o tantře zajímá, co chci zažít/objevit. Jana byla přítomná, zajímalo ji vše, co říkám. Její ruce, prsty byly prodloužením její pozornosti a záměru, soustředící se na mě. Cítil jsem se opečovávaný. Cítil jsem se výjimečně. Vnímal jsem její soustředění a koncentraci a cítil jsem se skvělě. Od jednoho zážitku doteku k dalšímu jsem zažíval pocity, které byly jedinečné, nečekané a příjemné. Prožil jsem hluboký klid, ticho a hlavně uvědomění v celém těle na konci masáže. Vřele doporučuji Janu pro nádherný, jedinečný tantrický zážitek.
Václav

Tantra je pro mě duchovní a láskyplný přístup k životu. Je to transformační cesta seberozvoje, sebeovládání, vnímání energií a žití v přítomnosti. Uvědomění, že v každé jednotlivosti existuje stejná božská podstata, která vše propojuje v jednotu. Tantra je radostnou oslavou života, jeho bdělé a zvídavé vnímání a bezpodmínečné přijetí.

Tantrickou masáž vnímám jako vzájemné propojení skrze srdce. Nechám se vést intuicí spíše než naučenými technikami a postupy. Záměr, který si s klientem domluvíme, ve mně probudí příslušné živly, které mě vedou. Cítím vnitřní klid a jistotu, že vše je právě tak, jak má být. I když masáž vychází primárně ze sexuality a může být konejšivá, jemně hravá, radostná či divoká, vnímám především duchovní rovinu, na které jsme všichni propojeni. Klient má možnost zakusit vědomí jednoty a zážitek je pro něj často transcendentním.

O mně

Věnuji se osobnímu rozvoji, ráda zpívám, tančím, relaxuji při dlouhých procházkách a baví mě rozjímání a filozofování o životě. Nejdůležitější životní hodnotou je pro mě svoboda a možnost realizace vlastní jedinečnosti. Dovedu oceňovat krásy života ve zdánlivých maličkostech. 

Výcviky

  • Tantrické masáže, profesionální a certifikovaný výcvik (Škola umění milování)

  • Transformace stínu do životní síly a osobní svobody (Škola umění milování)

  • Dearmouring (Mahalo)

  • Kurz Tantrická masáž pro ženy - Kateřina Švanderlíková

Nabízím tyto služby

  • Tantrická masáž pro muže
  • Tantrická masáž pro ženy
  • Tantrická masáž pro páry
  • Zážitková masáž pro partnera

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se zde:

+420 733 311 381 / info@harmonyspa.cz

Rezervace


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem hluboké relaxace a setkáním se sebou.