Kara

Reference

Z celého srdce ti DĚKUJI za včerejší nádherné, nepopsatelně krásné a smyslné setkání s tebou a za tvůj božský dotek. Stále jsem úplně beze slov a stále pluji na obláčku vzrušení a chtíče. Nikdy v životě bych nevěřil, že je možné zažít skutečně celotělový orgasmus.....teď vím, že existuje a jsem vděčný, že jsem ho zažil. Děkuji! Snad ve mně tento pocit zůstane ještě dlouho.
Kurt
S Karou jsem mohla zažít svou první tantrickou masáž. Bylo to jako setkat se se svým nejniternějším bodem. Tím nejúžasnějším způsobem nejen probudila mé tělo, ale hluboce se dotkla i mé duše. Znovu jsem cítila své tělo celistvé a ženská stránka byla ve mně plně přítomná. Pro mě osobně to byl důležitý krok. Doporučuji to více ženám a přeji jim odvahu zažít tak nádherně krásný a inspirativní zážitek. Jsem ráda, že jsem si to dovolila.
Jolli
Milá Karo, rád bych ti ještě jednou poděkoval za individuální masáž ve středu večer. Reagovala jsi na mé potřeby a dala jsi mi prostor a čas vydržet, cítit a nechat jít. Vždy jsem se s tebou cítil v bezpečí a v dobrých rukou. Děkuji za důvěru, kterou do mě vkládáš, a za to, že jsi sama sebou. Velmi vážím tvé moudrosti a práce. Ze srdce doporučuji.
Urs

Život s tantrou je pro mě přijetí reality zaměřené na radost. Věřím, že se můžeme léčit pomocí vysokých frekvencí radosti a potěšení. Uvědomila jsem si, že tomu musím věnovat čas a důvěru a vyhledat podporu zkušených učitelů. Následně jsem zjistila, že mohu doprovázet druhé také prostřednictvím své masérské práce, což mi přineslo do života ještě větší osvobození.

Mohu říci, že mé rituální masáže jsou často transformační. Prakticky vás sezení se mnou podpoří, abyste zůstali v radosti, jak je to jen možné. V rámci svých výcviků jsem vyvinula jemné břišní dýchání a zvu vás, abyste spolu se mnou začali setkání krátkou dechovou meditací. Pak už je to "jen" hluboce uvolňující zážitek tantrického doteku. Muži zažívají afirmaci osvobozeného stavu rozkoše v bezpečném prostoru, kde se můžou naplno projevit a ukázat i svou zranitelnost. Pravidelně tak u svých klientů vidím spolu s potěšením i slzy uvolnění. Pro ženy nabízím sezení radosti a léčivé práce. 

Trainings

  • Výcvik tantrických masáží (Schossraumwelten 2011-2013) 

  • Meditace bílého světla, Shai Tubali (pro vyrovnání emočních stavů) 2014

  • De-armouring kruz (Andrew Barnes 2015)

  • Výcvik Yoni intensive (Diamond Lotus 2019)

  • Sexuální a vztahové terapie (2017, Institut pro vztahovou dynamiku, Berlin) 

  • Výcvik tělesné psychoterapie (2022 ‚Institut pro vztahovou dynamiku, Berlin)

O mně

Ráda tančím a zpívám a trávím čas v přírodě.

Nabízím tyto služby

  • Tantrická masáž pro muže a ženy
  • Tantrická masáž pro páry
  • Transformační práce pro muže a ženy
  • Individualní výuka

Kdy jsem dostupná: Kalendář

Rezervace: 

+420 733 311 381 / info@harmonyspa.cz

Rezervace


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem hluboké relaxace a setkáním se sebou.