Lucie

Reference

Objednal jsem si 90minutovou tantramasáž a lázeňský rituál s Lucy. Přes své mládí mě provázela chvílemi s láskou a péčí. Její ruce poskytují ten nejenergičtější dotek, jaký si dokážete představit. Děkuji!
Magnus
Dobrý den, jen jsem chtěl dát zpětnou vazbu na vaši masérku Lucii, protože jsem s ní měl 2,5hodinové sezení. Myslím, že pracuje skvěle a mohu ji opravdu doporučit každému dalšímu klientovi. Byla opravdu pokorná, soustředěná a působila vřelým dojmem. Děkuji a někdy příště!
Micke

Tantra pro mě znamená určitý seberozvoj. Dostala jsem se k ni v 18 letech, kdy mě uchvátila i tím, jaké má účinky na lidskou psychiku. Vždy jsme chtěla pomáhat lidem a toto je pro mě způsob, jak svůj sen naplnit. Vyléčit, pomoct, zlepšit...ať už jsou problémy jakékoliv.

Mojí největší předností je empatie a jemný dotek. Miluju, že díky tantře mohu pomáhat lidem. Snažím se, aby to byl vždy ten nejlepší zážitek a klient byl uvolněný.

Výcviky

  • Tantrická masáž - filozofie a technika

  • Relaxační masáže

O mně

Ve volném čase se ráda věnuji seberozvoji, malování, zpěvu a sportu. Jsem velmi aktivní člověk a mimo jiné ráda cestuji, asi jako většina, hlavně po Evropě. Ale mými sny jsou třeba Nový Zéland a Austrálie. 

Nabízím tyto služby

  • Tantrická masáž pro muže
  • Tantrická masáž pro páry
  • Zážitková masáž pro partnera

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se:

+420 733 311 381 / info@harmonyspa.cz

Rezervace


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem hluboké relaxace a setkáním se sebou.