Maarcia

Reference

Milá Marci, srdečně děkuji za včerejší citlivou práci s mým tělem a energií. Ještě prožívám hluboký mír a harmonii. Pootevřela jsi mi dveře k tomu, abych si uvědomila, jak silná energie to je. Děkuji a přeji vše dobré.
Martina
Dobrý den, před pár dny jsem byla na vaginálním mapování a na masáži u Marci. Obě procedury pro mě byly naprosto nové a překračující dosavadní tabu. Velmi oceňuji jemný přístup, trpělivost a vnímavost, se kterou jsem se u Marci setkala a se kterou mě po celou dobu provázela. Byl to nádherný zážitek a jsem moc vděčná, že jsem ho mohla prožít s tak úžasnou ženou, jakou je ona. Děkuji.
Michaela

Sexuální energie je nejsilnější způsob prožívání sebe sama.

Stále více vnímám ve svém životě pravdu citátu, které je motem Core Touch II: Učíme se skrze bolest a utrpení, dokud nepochopíme, že se dá stejně růst skrze lásku a potěšení.“ Elena Tonetti-Vladimirova

 

Toto rčení objevuji v různých podobách v dalších výcvicích, protože mě láká neustále prohlubovat možnosti práce s tělem a hlavně pocity v něm, které nám způsobí právě utrpení nebo potěšení… podle toho jak k nim přistupujeme.

O mně

Mým darem je schopnost otevírat srdce a umožnit propojení se svými pocity. Jejich prožitím dochází k uvolnění v těle a propojení se sebou

Dotek je můj způsob jak se propojit se srdcem člověka a nemusí to být nutně dotek fyzický. Mým darem je schopnost otevírat srdce, umožnit propojit se se svými pocity. Jejich prožitím a uvolněním se můžete lépe propojit se svou duší, pokud je to Vaším přáním.

Mám jemnou energii, dotek a vnímavost. Pracuji v napojení na své srdce (otevírám se bezpodmínečné lásce a přijetí), vědomý dotek je toho součástí a pak se děje vše jak má. Masáž nemusí být vždy jen jemná, i když to je můj základ… dle záměru a nastavení daného člověka, může docházet k velkým a někdy divokým transformačním procesům. 

Je mi blízká práce se ženami a pomáhat jim propojit se se svou vnitřní silou. Jen „silná“ žena dokáže prožívat tak obrovské potěšení, jak je možné… a také inspirovat muže, aby ji následoval a otevřel své srdce.

Srdeční záležitostí je práce s páry, kdy mohu dopomoci a inspirovat je k většímu prožívání intimity a lásky mezi sebou. 

Moje cesta práce s tělem začala rodinnými konstelacemi, dále skrz cvičení Tai chi, až mne dovedla k tantra masážím… dále jsem pokračovala přes šamanismus a propojení s přírodou zpět ke konstelačním technikám. Nezbývá než říci vše je jedno. 

Každá technika má svá omezení, takže si uvědomuji, že vše co děláme, nás vede „pouze“ k nám samotným a většímu prožívání sebe sama. To je sám život, který chce být skrze nás žitý …

 

Výcviky

 • Masér pro sportovní a rekondiční masáže, BuďFit

 • Masáž Joni a Lingam, Ing. Richard Vojík a Mgr. Denisa Palečková

 • Vaginální mapování, Ing. Richard Vojík a Mgr. Denisa Palečková

 • Škola celostní smyslné masáže - Core Touch I, EASE, Ing. Richard Vojík a Mgr. Denisa Palečková

 • Core Touch II (intenzivní profesionální výcvik – přímá práce s tělem a sexualitou), EASE, Ing. Richard Vojík a Mgr. Denisa Palečková

 • Quodoushka I (učení spirituální sexuality), Sweet medicine SunDance – Amara Charles a Asa Kullberg

 • Shakti Queen – Zrození bohyně, Amara Charles a Shyna Venice

 • Medicínská cesta – šamanský výcvik, John Hawken    

 • LIP (Proces životní integrace) - konstelační práce, Wilfried Nelles
 • Šamanské léčení – vlastní technika

Nabízím tyto služby

 • Tantrická masáž pro ženy
 • Tantrická masáž pro páry
 • Transformační práce pro ženy
 • Individuální výuka
 • Zážitková masáž pro partnera

Jsem k dispozici na objednání.

Objednejte se zde:

+420 733 311 381 / info@harmonyspa.cz

Rezervace


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem hluboké relaxace a setkáním se sebou.