Michael

Reference

Michaele, byl to úžasný zážitek. Pokud by se použilo jedno slovo ... krása ... to mi přijde na mysl…
Magda
Jsem velmi citlivá osoba, pokud jde o tantrickou masáž ... ale s Michaelem bylo tak snadné nechat to jít všechny mé myšlenky a jen se do toho ponořit." Od začátku do konce jsem se cítil 100% v bezpečí ... zároveň jsem cítil nádhernou teplou energii a ochranu mužů. Bylo pro mě všechno, co by tam mělo být. Jasná komunikace, bezpečné hranice, intimní blízkost a silná energie prostě létaly pořád. Moje srdce se znovu roztavilo ... Nedokážu správně popsat, jak vděčný a šťastný jsem se poté cítil ... Děkuji Michaele, bylo to opravdu uzdravující a já se těším na příště ..
Pavla
Stále cítím dotek důvěry a bezpečí uložený uvnitř následujících dnů.
Daniela
Po masáži jsem měl po zbytek dne hodně energie ... a pořád se dnes cítím pěkně ... klidně, trochu z hlavy, což je velmi dobré." Normálně jsem hodně v hlavě :-).
Pavla

Vidím své životní poslání v uzdravování vztahů mezi muži a ženami. Tantra mi přinesla větší důvěru k životu, k sobě samému a k mému tělu. Propojil jsem se se svou autentickou mužskou energií. Uzdravil jsem svá zranění z minulosti a otevřel své srdce přijetí, lásce a intimitě a uviděl jsem, kolik radosti a extáze na nás na této planetě čeká… Mohu vás tak podpořit, abyste se dotkli své ženské podstaty a přinést vám všechny tyto dary mé proměny.

Masáž se mnou je především o vás. Jsem tu, abych vás co nejlépe podpořil. Můžete mluvit o své situaci, vašich přáních, vašich záměrech. Co vám ve vašem životě chybí. Co by pro vás bylo dobré. Co byste rádi zažili. Poslouchám a ptám se.

Je možné, že si jen chcete hluboce odpočinout od každodenního stresu prostřednictvím blaženého a vzrušujícího zážitku. Nebo se chcete znovu cítit jako žena a znovu se spojit se svou ženskou sexualitou. Možná chcete léčit bolestivé zážitky, které vás blokují ve vašem intimním životě. Nebo v podobě transformace chcete rozšířit své hranice a integrovat temnější stránky sexuality. Jako pár chcete obohatit svůj vztah. Každá masáž je stejně specifická jako váš osobní záměr.

To vše probíhá prostřednictvím vědomého dotyku, přijetí a jasných důvěryhodných hranic, založených na profesionálním výcviku a zkušenostech. Vše je vítáno. Jste vítáni jako žena nebo pár.

Výcviky

 • Tantrické semináře, Verein Lichtung, Rakousko, Petr Málek, ČR
 • Výcvik tantra masáží, Ernst Angelino, masáž YIN-YANG, Rakousko
 • Roční výcvik Tantrické masáže pro profesinály, John Hawken, ČR
 • Výcvik masáží podle meridiánů, Achim Eckert, Rakousko
 • Výcvik systemicko - spirituálních konstelací, Siegfried Essen, Rakousko

O mně

Věnuji se tantře od roku 2015. Masíruji v Praze a ve Vídni. Jsem z Rakouska a mluvím anglicky a německy. Jsem dobrým otcem svých tří dcer. Miluji sport, užívám si kulturních darů a intelektuálních moudrostí východu i západu. Mám moc rád dobrodružství :-). Jako systémový konzultant a kouč podporuji organizace a týmy v transformačních procesech. Jsem facilitátor seminářů Community Building podle S. Pecka.

Nabízím tyto služby

 • Tantrická masáž pro muže a pro ženy
 • Transformační práce pro muže a pro ženy
 • BDSM tantra pro muže a pro ženy
 • Tantrická masáž pro páry
 • Zážitková masáž pro partnera
 • Zážitkové BDSM pro partnera

 • Individuální výuka

Jsem k dispozici na objednání.

Objednejte se:

+420 733 311 381 / info@harmonyspa.cz

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.