Míra

Objevení pravého významu slova tantra znamenalo v mém životě skutečný průlom. Tantra je pro mě životní filozofie, která na rozdíl od konvenčního přístupu zahrnuje harmonicky všechny oblasti lidského vnímání, konání a bytí a pracuje s nimi podle jejich důležitosti a potřeb. Díky ní jsem si mohl zodpovědět všechny otázky, na které jsem dříve marně hledal odpovědi, otázky proč se mi něco daří či nedaří, proč se mi některé věci opakují, otázky vztahů i otázky života a smrti…. Tantra mě přivedla na cestu usmíření, klidu, štěstí a lásky. Co jsem sám poznal, předávám dál v té nejlepší víře. 

Tantrickou masáž chápu jako jednu z možností prožitkového předávání hlubokého životního moudra. Vnímám ji  jako předávání lásky - krásné a mocné, léčivé a magické, takové, která vás převtělí do božské bytosti. Taková masáž není nikdy stejná, je vždy velmi citlivě přizpůsobena vašim individuálním potřebám a přáním. Masáže jsou také velmi účinnou a krásnou formou pro regeneraci a doplnění energie přijímajícího. Vědom si toho, že masáž má poskytnout i výrazné podněty pro léčení těla a duše, opírám se o vytvoření naprostého bezpečí, o pocit důvěry a citlivý, empatický přístup. Mimo masáží se věnuji transformační práci s tělem, psychoterapiím, tantrickému BDSM apod.

Výcviky

Při své cestě jsem absolvoval různé masážní, terapeutické a seberozvojové kurzy, výcviky tantry, šamanismu i BDSM např u Johna Hawkena, Andrewa Barnese, Jana a Kateřiny Komedových a Vojty Chladka. Také jsem absolvoval výcvik Terapeut psycho-energetické trasformace a získal profesní kvalifikace Kouč (Institut transformační psychologie) a Sportovní masáž (Dexter Academy). V uplynulých dvou letech jsem působil v týmu našeho největšího tantrického festivalu „Art of being“ a na svém dálším rozvoji stále pokračuji.

Kdy jsem dostupný: kalendář

Objednejte se zde:

+420 733 311 381 / info@harmonyspa.cz

REZERVACE

Věnujte svým blízkým dárkový poukaz na Vámi vybranou službu.

Pro objednání napiště na náš email info@harmonyspa.cz.