Nikola

Tantra je pro mne životní filozofií, která prostupuje každodenním životem. Naučila mne vnímat hloubky svého ženství, milovat se takovou jaká jsem. Pomohla mi pochopit muže a změnila kvalitu mých vztahů. Otevřela mě hlubokému pojetí lásky a naučila mě jejímu přijímání i bezpodmínečnému dávání. Tantra je pro mě dosud tím nejcennějším nástrojem, který mě neustále učí uctívat rozdíly mezi ženskou a mužskou polaritu, prohlubuje vlastní smyslnost i smyslovost. Díky ní mohu láskyplně relaxovat anebo prohlubovat možnosti svého vědomí za hranice běžného chápání.

Tantrická masáž je krásným rituálem, ve kterém vytvářím bezpečný a láskyplný prostor plný důvěry a respektu. To, co nabízím je cesta do vlastního těla, odpoutání se od každodenních starostí a cesta do hluboké relaxace. Stejně tak u mě najdete hlubší transformační práci se záměrem.

Záleží na vás, kam až si dovolíte zajít v hloubce vlastního prožitku. Můžete si přijít odpočinout a v něžném pojetí se uvolnit do smyslného a vědomého doteku plného lásky anebo spolu můžeme projít třemi klíči a já vás postupně naučím, jak využívat vlastní dech, hlas a pohyb pro rozšíření svého vědomí, k orgasmickým prožitkům a aktivnímu přijímání.

Řekni mi, co ti v životě chybí, a já tě mohu nasměrovat na cestu nalézání vlastních vnitřních pokladů a boření hranic ve tvé vlastní mysli. Tantru studuji od roku 2012. Tantrickým masážím se věnuji od roku 2018. Jsem průvodcem pro druhé na cestě za vlastním sebepoznáním, cestou za změnou i za vlastními sny. Miluji tanec, meditaci, umění a vědomý život.

Výcviky

 • Tantra a profesionální tantrická masáž spojující prvky Tao, Hinduismu a Buddhismu (Daniela
  Lukešová a Michal Zemek, Tantra Centrum Plzeň)

 • Energetická očistná masáž (Daniela Lukešová, TCP)

 • Výcvik Života se zaměřením na integraci vnitřních změn v každodenním životě, sebeanalýza a sebereflexe (Nikola Urbanová)

Nabízím tyto služby

 • Tantra masáž pro muže a ženy

 • Tantrická masáž pro páry

 • Zážitková masáž pro partnera

 • Transformační práce pro muže a ženy s předáním konkrétních metod pro seberozvoj
  jednotlivce anebo páru

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se:

+420 733 311 381 / info@harmonyspa.cz

Rezervace


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem hluboké relaxace a setkáním se sebou.