Petra

Petra - je úplné sluníčko na zemi. Její energie je cítit během obřadu v každém milimetru těla. Po pár minutách obřadu jsem se cítil, jako bychom se znali dokonale už dlouhá léta. Její profesionální a přirozené pojetí tantry mi dalo nový rozměr jejího vnímání a to i bez zakončení masáží lingamu.
Jakub
Chcel som Ti poďakovať, že po masáži sa stala zmena v mojom nastavení - skúsil som dôverovať. Zámer som dal do tantra masáže a v podstate veľmi rýchlo sa niečo začalo diať. Rád spomínam na masáž u Teba a aj tie informácie, že potreba sladkého jedla súvisí s chýbajúcou láskou a podobne. Drž sa a nech sa ti darí
Jozef
Velmi si cením toho co děláš a jaká jsi. Neznám žádnou takovou osůbku jako tebe. Byl jsem u Tebe jen na dvou masážích a už teď se cítím jako jiný člověk. Moc mi to pomáhá v osobním životě. Ten moment, kdy tam jsme jen ty a já, tady a teď, je úžasný a vždycky mě dobije skvělou energií. Ze začátku jsem byl dost nervózní, ale hned jak jsem přišel po sprše za tebou a tyszačala s rituálem, všechno to ze mě pomalu padalo. Na začátku masáže jsem hodně přemýšlel, ale jak šla masáž dál a byla intenzivnější, už jsem vůbec nad ničím nepřemýšlel. Úplně jsem se ti odevzdal a nechal se vést. Nejvíc mě asi překvapilo, jak bylo všechno tak přirozené, jako bychom byli propojení. Moc to nedokážu popsat, ale každý dotek a každé pohlazení jako kdyby tam mělo být. Bylo to, jako kdyby jsme se znali už opravdu dlouho a věděli o sobě všechno, i když o sobě víme vlastně málo. Masáž byla velice příjemná a naučná. Máš velmi šikovné ruce. Myslím si, že bylo důležité i to, že jsi mě fyzicky i charakterem hodně přitahovala. Měl jsem pocit, že jsem vyvrcholil tak 3x, ale říkala jsi že, to nebylo ani jednou. Jsi úžasná žena s nádhernou postavou, sympatická, milá, hodná, otevřená a jde z tebe úplně skvělá energie. Opravdu moc jsem si včerejšek užil a chtěl bych masáž do budoucna s tebou opakovat. Myslel jsem na to co se stalo celý den, a myslím furt. Řekl bych, že mi ta masáž "otevřela oči" a chci to trošku prostudovat a pochopit Děkuju.
Lukáš

Vědomý láskyplný dotek hluboce harmonizuje duši a přetíženou mysl. Je posvátným rituálem uctění těla. Otevírá srdce lásce a hojí různě hluboké šrámy.

Takový dotek je však v našich životech často nedostatkový a my pak strádáme po všech stránkách. Každým neúspěšným zamilováním ztrácíme víru v opravdovou lásku. Chybí nám vřelé objetí druhého člověka a opravdové porozumění.

Tantra je pro mě tanečním pódiem, kde si můžu svobodně hrát a naplno se projevit. Díky ní je můj život výrazně šťavnatější, radostnější a vědomější. Pomohla mi zastavit se v dnešním rychlém světě, navrací mě do většího klidu, míru a do sebe. 

Budu o tebe pečovat. Zahojím tě svým dotekem a láskyplnou ženskou náručí. Budeme spolu právě tady a teď, bez všech očekávání a tlaků na výkon. Zavři oči a odevzdej se do mých rukou. Relaxuj. Dýchej. Provedu tě k nejkrásnějším prožitkům, které skrze své tělo můžeš cítit. 

Postarám se o to, aby pro tebe masáž byla nezapomenutelným zážitkem a tvá návštěva u mě nebyla poslední. Rozpustím tě v blahu a zajistím, abychom se spolu loučili s úsměvem od ucha k uchu.

Při masážích ráda používám aromaterapii, která ještě více umocní celkový prožitek i celkový terapeutický potenciál. Můj dotek je hluboce uvolňující a „domazlující“, ale naproti mé zdánlivé jemnosti mě baví i BDSM masáž. :)

Masážím se věnuji od roku 2019.

O mně

Jsem možná nejmladší babka bylinkářka. Tak trochu lesní víla, ovšem s fóbií z hmyzu. Velká milovnice jídla – ráda ho konzumuji, ale také vařím 

Ráda s přáteli filozofuji nad otázkami existence a vědomí – „Jak to tedy je? A co je za tím?”. Řekla bych, že jsem vlastně trochu taková autentická „ezovíla“. Baví mě nořit se do hloubky podstaty – nás, i veškerého dění života kolem. 

Můj život obsahuje mnohé synchronicity. 

Věnuji se mimo masáží poradenství přírodní medicíny a psychosomatice. Baví mě osobnostně růst a neustále se vzdělávat v tom, co mě baví. Jsem  bažič po poznání. Mám vášeň pro život. Je pro mě velmi důležitá svoboda. Jsem taková autentická rebelka, na někoho možná trochu „intenzivní“.

Výcviky

 • Relaxační masáž zad a šíje, indická masáž hlavy (Jan Šel)
 • Škola přírodního léčení Tilia (obory Přírodní medicína, Psychosomatika, Tradiční české bylinářství)
 • Reflexní masáž chodidel (Miroslava Kuprová Stodůlková)
 • Temný eros – Transformace stínu do životní síly a osobní svobody (Jan Komeda)
 • Tantrické masáže (Jan Komeda)
 • Léčivá energie Reiki, pokračuji až do mistrovské úrovně (Marcela Lochovská)

Nabízím tyto služby

 • Tantrická masáž pro muže a pro ženy
 • Transformační práce pro muže a pro ženy
 • BDSM tantra pro muže a pro ženy
 • Tantrická masáž pro páry
 • Zážitková masáž pro partnera
 • Zážitkové BDSM pro partnera
 • Individuální výuka

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se zde:

+420 733 311 381 / info@harmonyspa.cz

Rezervace


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem hluboké relaxace a setkáním se sebou.