Petra

Petra - je úplné sluníčko na zemi. Její energie je cítit během obřadu v každém milimetru těla. Po pár minutách obřadu jsem se cítil, jako bychom se znali dokonale už dlouhá léta. Její profesionální a přirozené pojetí tantry mi dalo nový rozměr jejího vnímání a to i bez zakončení masáží lingamu.
Jakub
Úžasné, hluboké, harmonizující, léčivé. Při masáži s Petrou jsem se cítil od samého začátku v bezpečí, vítaný, přijímaný a během masáže v hlubokém spojení. Profesionální, laskavý přistup od bookingu až po odchod. Opravdu krásný zážitek, děkuji!
Martin
Petra je velmi příjemný člověk, kterého jsem velice rád mohl potkat ve svém životě a velice si toho vážím. Cítil jsem s ní velikou pozitivní atmosféru, která probíhala během celého setkání. Její profesionální přístup k tantře je pro mě ohromující. Skvěle mě prováděla celým obřadem a za to ji velice moc děkuji. Je to sluníčko mezi lidskými bytostmi!
Igor

Tantrickou masáž vnímám jako cestu ke znovunapojení se na své vnitřní Já.

Často si ani nevšimneme, že jsme pod vlivem různých životních okolností přestali vnímat sami sebe a své tělo. Stávají se z nás mašiny na výkon, který je po nás vyžadován ze všech stran. Postupně se však nenápadně stáváme otroky společenských ideálů, schováváme se do své ulity a nevíme, jak z ní vyjít ven, i když bychom chtěli. Povinnosti, rychlost a stres - to je definice doby, ve které žije spousta lidí.

Vidíte ve svém vlastním příběhu podobnost?

Vyzkoušejte si, jaké to je zažít proud opravdové bezpodmínečné lásky a radosti z čistého bytí. Přijďte si pro hluboký meditativní prožitek, kde se dotknete své pravé podstaty. Zažijte pocit skutečného naplnění a štěstí.

Upozornění: V rámci své praxe nenabízím 60minutovou ano 90minutovou tantra masáž, protože mi neumožňuje dostat se s vámi do potřebné hloubky prožitku. Pokud přicházíte s poukazem, můžete si masáž libovolně prodloužit.

Masážím se věnuji od roku 2019.

O mně

Těší mě, jsem Petra Švancarová - mladá nositelka dredů a nadšenkyně pro přírodní medicínu a bylinářství.

Jsem požitkářka a ráda si užívám všechny příjemnosti života - kávičku na terásce na naší zahradě, západ slunce nebo skvělé jídlo. Baví mě pokládat si otázku: “A co je za tím?” - Ať už ve své terapeutické praxi v rámci psychosomatiky (příčina nemoci) nebo při nacházení hlubšího smyslu naší existence.

"Meditaci s laskavým dotekem" (jak masáž ráda popisuji), ráda kombinuji s působením léčivé energie Reiki, zpěvu a aromaterapie (terapeutické esenciální oleje), což ještě více umocňuje celkový léčivý potenciál masáže.

Výcviky

  • Relaxační masáž zad a šíje, indická masáž hlavy (Jan Šel)
  • Škola přírodního léčení Tilia (obory Přírodní medicína, Psychosomatika, Tradiční české bylinářství)
  • Reflexní masáž chodidel (Miroslava Kuprová Stodůlková)
  • Temný eros – Transformace stínu do životní síly a osobní svobody (Jan Komeda)

  • Léčivá energie Reiki, pokračuji až do mistrovské úrovně (Marcela Lochovská)
  • Kurz Tantrická masáž pro ženy - Kateřina Švanderlíková

Nabízím tyto služby

  • Tantrická masáž pro muže a pro ženy
  • Transformační práce pro muže a pro ženy
  • Tantrická masáž pro páry
  • Zážitková masáž pro partnera

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se zde:

+420 733 311 381 / info@harmonyspa.cz

Rezervace


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem hluboké relaxace a setkáním se sebou.