Sex koučink

Co je vlastně koučink a v čem se liší od klasické psychoterapie?

Koučink jsou správně zvolené otázky od kouče, na které si sami odpovídáte a nacházíte tak odpovědi. Tyto odpovědi mají ještě větší sílu a efektivitu, pokud je řeknete nahlas. To vede k uvědomění, které pomůže najít řešení a směr.

Sexkoučink je celistvá forma koučování zaměřená především na rozvoj v oblasti osobní sexulity a intimity. Rozvoj vlastní sexuality a intimity nám otevírá cestu ke kvalitním prožitkům v partnerském životě a k prohlubování erotických zážitků.

A jak pracuji já?

Podle potřeb klienta/klientky sahám i po psychoterapii a práci s tělem, kde společně můžeme zpracovat různá sexuální traumata, dogmata, zažité postoje a vzorce.
ostoje a vzorce v prvé řadě přebíráme v dětství a v dospělosti nabíráme vlastní zkušenosti. 

Vzpomenete si, co jste v dětství slýchávali o sexu?


Jaký byl Váš první sexuální zážitek? Jak se k Vám chovali ženy/muži?

To vše vede k osobním názorům a postojům. Pojďme se na to společně podívat.
Tohle rozklíčování vede k obrovské vnitřní svobodě. Z této vnitřní svobody pomocí koučinku už jen nastavujete sami v sobě, co máte rádi a co se Vám líbí.
A také se naučíte o svých potřebách a přáních otevřeně komunikovat, což přináší ještě větší svobodu v projevu a v osobním prožitku.

V oblasti sexu nacházím také tři nejvíce obsažené strachy.


Je to strach ze ztráty kontroly (neschopnost uvolnit a oddat se). Strach ze selhání (jeho hlavní produkt je fokus na výkon a přehnané nároky na sebe i na okolí). A strach z nemilovanosti (jeden z nejzákladnějších strachů, díky kterému si „musíme lásku zasloužit„ a často tak jdeme sami proti sobě).

Je to opravdu hluboká a smysluplná práce do bodoucna.

Rezervace


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem hluboké relaxace a setkáním se sebou.