Tantra pro ženy

Tantra je ženská přirozenost. Objevte kouzlo odevzdání se a péče, hlubokého spojení sama se sebou a rozšíření své sexuální energie.

Přijďte si užít čas pro sebe, své tělo a své potěšení. Tantra masáž je pro ženu cestou k hlubokému sebe-přijetí a léčení. Užijete si stoprocentní péči maséra či masérky, hýčkání a vědomý dotek. S láskou a maximální pozorností bude pečováno o každý kousek vašeho těla.

Jako terapeuti v oblasti sexuality a vztahů vám pomůžeme rozpustit staré bolesti, zvýšit citlivost vašeho těla a prožívat sexualitu tak svobodně a intenzívně, jak jste dosud nepoznala. U nás vám garantujeme, že všichni naši maséři jsou profesionálové, kteří vám skutečně pomohou.

Tantrická masáž pro ženy

Tantra masáž pro ženy je perlou mezi masážemi. Je to celostní smyslná masáž zahrnující celé tělo dle volby i intimní části. Navodí hluboké uvolnění, sebe-přijetí a lásku k sobě samé. 

Více

Transformační práce s tělem pro ženy

Skrze tantrické techniky můžete osvobodit a poznat sama sebe a dostat se ke své skutečné přirozenosti, svobodě a lásce. Může probíhat více jako masáž, nebo mít formu nejrůznějších společných cvičení, práce s dechem aj.

Více

BDSM tantra pro ženy

Přijďte vyzkoušet něco nového! Zažijte skrze neznámé více odevzdání a vzrušení. Vědomé či tantrické BDSM je o probouzení a rozvádění energie a potěšení v těle. 

Více

Rezervace


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem hluboké relaxace a setkáním se sebou.