Tantra a transformace

Jmenuji se Hana a vítám vás v nejlepším tantrickém studiu v Praze

Tajemství tantry spočívá v přítomném okamžiku. Když se vaše mysl zastaví, naladíte se na moudrost svého těla a duše, vaše srdce se otevře a vy můžete naplno žít svůj život s odvahou a vášní. Skrze dotek, transformační a tantrické techniky vám poodhalíme tajemství, jak se dotknout vlastního rozšířeného stavu blaženosti a extáze a najít tak v sobě vlastní zdroj radosti a života.

O nás

Tantra si hledá v dnešní moderní době stále svou podobu. My vám nabízíme dvě z nich – tantrické masáže 
a transformační práci s tělem.

TANTRICKÁ MASÁŽ je o kouzlu potěšení, tantra masáž jako nádherný zážitek erotické masáže, ve které díky speciálním tantrickým technikám můžete zažít mnohem hlubší a rozšířenější extatické stavy než kdekoli jinde.

TRANSFORMAČNÍ PRÁCE S TĚLEM 
je cesta objevování, léčení a transformování sebe sama. Skrze práci s tělem, sexualitou a dechem se můžete naučit, jak přivést do svého těla více energie, jak mít celotělové orgasmy či orgasmus bez ejakulace, jak skrze vzrušení zažít změněné stavy vědomí a rozšířené stavy blaženosti. Můžete též přijít uzdravit si jakékoli potíže v oblasti sexuality a intimity.

Jsme tým profesionálních masérek a masérů s letitými zkušenostmi. Kromě naší dovednosti skutečně dobře masírovat jsme též krásní lidé, jak na těle, tak na duši ;-). Milujeme tantra masáže a práci s energií a tělem. Dáváme dotek a potěšení s láskou a vášní. Tantra je pro nás životní cesta, jak naplno vnímat, prožívat a jít za svou vizí. Naučili jsme se, jak být šťastní v osobním životě, ve vztazích, v sexualitě a své poznání předáváme dál prostřednictvím tantra masáží, transformační práce s tělem a výuky.

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.

Svět tantry mi byl už dlouho blízký. Absolvoval jsem mnoho workshopů a za posledních 8 let jsem měl možnost přijmout spoustu masáží. Ale NIKDY jsem nic takového nezažil jako teď s Lily. Nikdy se mě takhle nikdo nedotýkal. Skoro nevím, co říct. Těžko se to dává do slov. Lily mi ukázala jiný svět a jsem jí za to nesmírně vděčný. Nechal bych se od ní masírovat každý den, kdyby to jen bylo možné!
Stephen
Nebojím se říci, že tantra změnila můj život. Je to úžasná osvobozující cesta a zážitek potěšení. Je těžké to vysvětlit. Jsem vděčná za místa, jako je Harmony Spa, kde lidé milují tantru jako já.
Kateřina Nová
Masáž od Elišky patřila mezi nejlepší tantra masáže, co jsem zažil. Masáž byla úžasná. Od začátku jsem se cítil bezpečně a cítil jsem v Elišku důvěru. Přesně odhadla, co jsem zrovna ten den při masáži potřeboval. Byla to kombinace uvolnění a vzrušení. Je to anděl. Po masáži jsem se cítil nádherně, nechtělo se mi vůbec vstávat.
Ondřej
Byl jsem V Harmony Spa na své první tantra masáži, a je to od té doby pro mne srdeční místo. Vždy se sem rád vracím pro kvalitní služby, které jsou definitivně jedny z nejlepších v Praze.
Pavel Záleský
Dámy, erotika a tantra masáže rozhodně nejsou jen pro muže. Odevzdala jsem se jejich kouzlu před asi dvěma lety. Jsou to pravděpodobně ty nejvíce uvolňující masáže, co znám. Občas jdeme též spolu s mým manželem. Pozdravy Martinovi, ale i všem ostatním zde. Harmony Spa je pro mne číslo jedna!
Klára Havlíčková
Harmony Spa je pro mne nejlepší centrum tantra masáží nejen v Praze, ale též v celé České republice. Mají skutečně velmi mnoho druhu masáží a různé maséry a masérky, ze kterých si každý může vybrat, co přesně potřebuje.
Jana Nováková

Prohlédněte si naše studia

Výtoň

Žižkov

Muzeum

Zanechte nám referenci

Vyberte studio, ve kterém jste měli masáž


Nebo sdílejte svou referenci na dalších platformách

Online rezervace Výtoň


Napsali o nás

Přečtěte si, co o nás píší media.

Online rezervace Výtoň


Napsali o nás

Přečtěte si, co o nás píší media.