Viki

Viktorie mi během mého nejnáročnějšího roku poskytla hluboký pocit klidu. Měl jsem s ní pár masáží a ovlivnilo to mou pohodu. Je velmi empatická a její masáž má ideální styl, který ostře kontrastuje s ruchem našeho každodenního života. Vřele doporučuji.
Honza
Chtěl bych poděkovat Viki za intenzivní zážitek mé první tantra masáže. Odevzdání se její jemné péči mě zcela vytrhlo ze světa všedních starostí a dovedlo k silnému pocitu zastavení a prožitku přítomnosti. Tento stav ve mně pak příjemně rezonoval ještě několik dalších dní. Už se těším na příští setkání.
Samuel
Chtěla bych moc poděkovat! Moje zkušenost s Viki a Lily byla něco, co jsem nikdy předtím nezažila a dnes se cítím ještě lépe než včera! Bylo to opravdu něco, co nedokážu ani vyjádřit slovy. Obě masérky byly tak něžné a starostlivé! Vzhledem k tomu, že to byla moje první tantrická i BDSM zkušenost, nevěděla jsem, co čekat, ale jsem opravdu nadšená, že jsem to do toho šla!
K.

Tantra je pro mě radost ze života, užívání si daru fyzického těla a smyslná meditace. Díky plnému prožívání přítomného okamžiku a neustálého zvědomování požitků, prožitků
a počitků cítím, jak rostu – osobnostně i duchovně. Téma posvátné sexuality a propojení spirituality se sexualitou je v mém životě zásadní téma, protože dlouhodobě mi jedno bez druhého přijde jako frustrující past.

Jakožto hypersenzitivní a intuitivní bytost se rychle naladím na člověka, plně a vědomě. Dokážu snadno vidět za masky, které si klient přináší, a citlivě, bez hodnocení či posuzování
pracuji právě s tím, s čím přichází, tady a teď. Díky od přírody požitkářské povaze disponuji velkým pochopením, nadšením a s tím spojeným talentem pro oddávání se smyslnému potěšení. Letitá zkušenost učitelky jógy a jógové terapeutky mě prakticky vybavila pro práci s tělem fyzickým, emocionálním, mentálním i spirituálním.

Výcviky

  • Kurz tantrické masáže -  Kateřina Švanderlíková (2022)

  • Kurz lektorky jógy, - International Yoga Academy (2019)

  • Temný eros a transformace stínů - Škola umění milování (2022)

  • Temný eros a vědomé BDSM - Škola umění milování (2022)

  • Základy shibari a BDSM (www.ardentshibari.com)

O mně

Jdu do všeho naplno celou svou bytostí. Řídím se pravidlem,
že zkušenost je nepřenosná, a tento životní styl vnímám jako nejlepší zdroj vzdělání, osobního rozvoje a kvalit, které mohu sdílet s druhými. Čerpám moudrost a klid z přírody, vždycky to byla moje svatyně, nejlepší kamarádka a učitelka.
Když mě před lety přestal bavit život večírků, odjela jsem na sedm měsíců meditovat do lesa, sama, se psem. Když mě předloni přestal bavit lock down, odjela jsem na rok do Střední Ameriky splývat s džunglí, mořem a Mayskou kulturou.
Oba výlety považuji za nejlepší investici do života. Od dětství chovám úctu k síle myšlenky, přírodnímu léčitelství
a šamanským praktikám.

Nabízím tyto služby

  • Tantrická masáž pro muže
  • Tantrická masáž pro páry
  • Transformační práce pro muže a ženy
  • BDSM tantra pro muže

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se: 

+420 733 311 381 / info@harmonyspa.cz

Rezervace


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem hluboké relaxace a setkáním se sebou.