Zážitková masáž pro vašeho partnera

Nechte vašeho partnera rozplynout pod doteky čtyř rukou - vašich spolu s profesionální masérkou či masérem. Zároveň se tak spolu obohatíte o tantrické techniky, které můžete využít ve vašem intimním životě.

Jak zážitková masáž pro vašeho partnera probíhá?

Podstatou tohoto zážitku je, že jeden partner masíruje společně s masérem či masérkou (podle vaší volby) svého partnera. Přijímající partner si tak užije velmi uvolňující čtyřruční masáž od dvou lidí. Dávající partner se skrze sdílení masírování naučí od profesionála něco o tantrické masáži a spolu si oba zažijí sdílený propojující zážitek tantrické masáže.

V úvodním rozhovoru si s masérem nebo masérkou (podle vaší volby) popovídáte o vašich potřebách a přáních a domluvíte se, co vše bude masáž obsahovat. Masér nebo masérka vám osvětlí základní tantrické principy masáže a jak bude masáž probíhat. Domluvíte se spolu, jak moc a jakým způsobem bude ten z vás, kdo bude masírovat, zapojen. Masáž pak probíhá jako klasická masáž pro muže či pro ženu. V průběhu vám masér nebo masérka bude ukazovat tipy, tahy a techniky, které si můžete zkoušet a následovat je. Nechte se vést, získejte jistotu v doteku, rozšiřte svůj erotický repertoár nebo si jen užívejte přítomného okamžiku. Na závěr masáže budete mít nějaký čas jen sami pro sebe. Poté vás masérka pozve ke sdílení společné zkušenosti a zodpovězení případných otázek. 

Nastavili jsme tento jedinečný zážitek jako společný partnerský rituál spolu s vanou s vířivkou a kvalitním občerstvením, což ale není podmínkou.

Co vše zážitková masáž pro partnera může obsahovat? 

  • Úvodní rituál
  • Uvolňující část s horkými ručníky
  • Sensuální část s kožešinkami, péry či jinými sensuálními pomůckami
  • Masáž hlavních svalů šíje, zad, hýždí, končetin
  • Masáž rosety a anální masáž
  • Uvolňující masáž hlavy a obličeje
  • Masáž prsou
  • Hlubokou masáž pánve, třísel, hráze
  • Masáž intimních partií včetně joni či lingamu (vagíny či penisu)
  • Wellness (vana s vířivkou, občerstvení), více zde

Co vám tento společný tantrický zážitek může přinést do života? 

Být masírován čtyřma rukama je mimořádný zážitek, při kterém mysl ztrácí kontrolu nad děním a tělo se tak může hluboce uvolnit a odevzdat. Navíc zůstáváte v propojení s vámi milovaným člověkem a společně tak můžete sdílet tento jedinečný rituál potěšení a lásky.

Též se pod vedením profesionála můžete mnohé naučit o dotýkání, sexualitě, vzrušení a tantrických technikách, kterými můžete obohatit váš sexuální život doma.

Společná masáž vám může přinést veliké uvolnění a rozpuštění zaběhaných stereotypů ve vašem vztahu či ve vaší sexualitě. Jasné rozdělení rolí, kdo dává a kdo přijímá, může uvolnit běžná očekávání, co bych měl/ a. Stejně tak situace neznámého, soustředění se na přítomný okamžik často osvobozuje od dosahování cíle či výkonu a osvobozuje k plnému prožívání společného potěšení a lásky. Můžete se tak velmi naučit, jak o tantře,  o sobě a o vašem vztahu a prohloubit lásku mezi vámi.

Cena

1,5 h

4 300 Kč

2 h

5 400 Kč

2,5 h

6 500 Kč

+ 30 m

1 100 Kč

Doporučujeme vám užít si naše masáže jako úžasný zážitek, ke kterému si můžete přidat cokoli z této nabídky: 30 min vana s vířivkou v hodnotě 600 Kč, občerstvení v hodnotě 500 Kč, víno/ sekt/ šampaňské v hodnotě 400 Kč.

Masérky a maséři poskytující tuto službu

Rezervace


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem hluboké relaxace a setkáním se sebou.