Zážitkové BDSM pro vašeho partnera

Přijďte se spolu nechat zasvětit do krás a tajů vědomého BDSM. Darujte svému partnerovi  BDSM zážitek, kde ho spolu s profesionálem necháte zažít nečekané a vzrušující odevzdání.

Jak zážitkové BDSM pro vašeho partnera probíhá?

Podstatou tohoto zážitku je, že jeden partner společně s masérem či masérkou (podle vaší volby) dává BDSM tantrickou session svému partnerovi. Přijímající partner si tak užije intenzivní BDSM zážitek od dvou lidí. Dávající partner se skrze sdílenou a vedenou BDSM session naučí od profesionála něco o vědomém tantrickém BDSM a spolu si oba zažijí sdílený propojující tantrický BDSM zážitek.

V úvodním rozhovoru si domluvíte, co je vaším záměrem a co vše bude obsahem. Masér či masérka vás zasvětí do základních principů vědomého BDSM, seznámí vás s pravidly, technikami a pomůckami, domluví se s vámi na vašich hranicích a jaká bude role vás jako dávajícího a vašeho partnera jako přijímajícího a jak spolu budete v průběhu spolupracovat. Toto setkání může mít záměr potěšení, vašeho sebe poznávání, ale i terapeutický. Samotné BDSM tantrické setkání trvá přibližně okolo 60 min. Na konci spolu s masérem či masérkou reflektujete váš prožitek a přivádíte k uvědomění, jak vaše tělo funguje, co vám přináší potěšení a rozšíření a co vás třeba naopak zavírá.

Více o samotném vědomém BDSM zde: pro muže, pro ženy.

Co vše může být součástí BDSM tantry? 

  • Práce s důtkami, bičíky, plácačkami apod.
  • Práce s omezováním smyslů, jako je zavázání očí aj.
  • Svazování či přímo speciální techniky vázání shibari
  • Dominance a submisivita
  • Dýchání a kontrola orgasmu
  • Práce s bolestí
  • Verbální techniky
  • Terapeutická práce

Co vám zážitek BDSM pro vašeho partnera může přinést do života? 

Vědomé či tantrické BDSM je na rozdíl od normálních sado-maso technik jemnější a jeho záměrem je probouzení a rozvádění energie a potěšení v těle, nejde o žádné násilí. BDSM tantra vás vede k propojení se sebou a k nalezení vašich vnitřních zdrojů. 

Přínos BDSM zážitku pro páry tkví ve vášni společného experimentování, poznávání sama sebe a navzájem, objevování tajemných koutů sexuality, učení se hranicím, respektu, dominanci a submisivitě, vzájemnému odevzdání se a rozšíření sexuální energie do celého těla. Je to jedinečná příležitost, jak se pod bezpečným vedením profesionála/ ky naučit těmto technikám, které pak můžete využít při vašich společných sexuálních hrátkách.

Kromě jedinečného zážitku můžete BDSM tantru využít i k terapeutickým účelům, může pomoci uvolnit témata ve vašem vztahu, jako jsou násilí, neschopnost vyjádřit své potřeby, říci ne, téma hranic, rolí, strachu, důvěry apod.

Cena

2 h

5 000 Kč

2,5 h

6 000 Kč

3 h

7 000 Kč

+ 30 m

1 000 Kč

U tohoto zážitku není wellness a občerstvení zahrnuto, ale je samozřejmě též možné si ho přikoupit.

Masárky a maséři poskytující zážitkovou BDSM tantru

Rezervace


Věnujte svým blízkým dárkový poukaz na Vámi vybranou službu.

Pro objednání napiště na náš email info@harmonyspa.cz, nebo zavolejte na tel. +420 733 311 381.