Zuzka

Zuzano, musím přiznat, že jsem nečekal něco tak intenzivního – takový pocit, jsem nikdy v životě neměl, spíše jsem předpokládal relaxační a uvolňující zážitek. Dále musím přiznat, že jsem se během masáže dostal úplně někam jinam, rozhodně jsem zapomněl na každodenní problémy. Masáž pro mě měla význam jak fyzického odpočinku, tak i duševní hygieny. Díky Vašemu vedení jsem si mohl masáž užít od začátku až do konce. Byl jsem na sebe sám zvědav, jak to mám s ostychem, ale Váš přístup byl tak přirozený a profesionální, že díky tomu jsem ani tento strach nepocítil. Po masáži jsem byl tak unesen a stále myšlenkami někde jinde, že mi ještě chvíli trvalo, než jsem dal dohromady aspoň souvětí. Intenzivnost masáže cítím ještě dnes, když si na tuto chvíli vzpomenu, a mám na ni pořád jen příjemné a velmi živé pocity. Byla to obrovská a příjemná zkušenost a budu se těšit, až si to někdy v budoucnu zopáknu. Děkuji moc.
Karel
Zuzko, chtěla bych ti ještě jednou poděkovat za skvělou masáž, byl to jeden z mých nejkrásnějších zážitků v poslední době. Tvé konejšivé a jemné doteky mě dokázaly úplně uvolnit a přenést do světa jiných, jemnějších energií. A měla jsem nádherný pocit, že jsem zahrnuta léčivou láskou. Takových pocitů je v životě méně, než bych si přála, a tak, pokud budu moct, ráda se budu k tvým masážím vracet.
Ingrid
Můj život se od základu změnil… nový přítel, nové zážitky v sexu a orgasmus… ano již prožitý, prostě paráda… Kdybych věděla, že mi sezení u Vás změní od základu život, už bych u Vás byla dřív. Ještě jednou moc a moc díky!
Lucie

Už odmalička mě bavilo poznávat svět skrze dotek a postupem času mě často napadala myšlenka, že bych se jednou mohla věnovat masážím. Když jsem se seznámila s tantrickou filosofií jednoty duše a těla a objevila léčivou sílu vědomého doteku, věděla jsem, že to je moje cesta. Absolvovala jsem mnoho kurzů, výcviků a seminářů, ale nejcennější pro mě vždycky byly zkušenosti získané při konkrétní práci s lidmi.

Každého člověka vnímám jako jedinečnou bytost. Při masáži vytvářím bezpečný prostor, ve kterém se můžete uvolnit a odevzdat svému prožitku tady a teď a otevřít se tomu, co přichází. Masáž je pro mě energetickým tancem, meditací, plynutím, bytím mimo čas a prostor.

V současné době nabízím celostní energetické tantrické masáže, vědomou práci s tělem - masáž rozety a prostaty, vaginální mapování, akupresuru pánevního dna a léčení jizev. A též koučink orgasmické jógy a lektorskou a poradenskou činnost v oblasti sexuality, intimity a osobního rozvoje.

Masážím a vědomé práci s tělem se věnuji od roku 2012.

Výcviky

 • 2018 – Quodoushka 1 – Cesta posvátné sexuality. Šamanská cvičení a rituály transformující sexuální energii. Cesta k prožívání hlubokého souznění a radosti ze života – Amara Charles (USA), Åsa Kullberg (Švédsko)

 • 2017 – Acoustic Body® Retreat – kombinace principů zvuku a vibrací s vědomou prací s tělem a ekopsychologií – www.forthesakeofbeings.com/acousticbody/ – Catarina Brazão, Markus Pesonen

 • 2015–2016 – Výcvik v Somatickém koučování® – akreditace ICF v kategorii ACSTH – www.somatickekoucovani.cz – PhDr. Barbora Janečková, Ph.D., Gabriele Hoppe, Mgr. Adéla Barešová, Ing. Ondřej Charvát

 • 2013 – CSB – Profesionální výcvik Sexological Bodywork (Certifikovaný odborník a lektor pro sexuologickou práci s tělem) – www.sexologicalbodywork.com – EASE, pod vedením zakladatele profese Josepha Kramera, Ph.D.

 • 2012 – rekvalifikace Masér pro sportovní a rekondiční masáže – REFIT

 • Úvod do psychoterapie zaměřené na tělo – MUDr. Tomáš Morcinek

 • Práce s tělem v psychoterapii – PVŠPS – Saša Heidlerová, Eva Havrdová

 • Tělo, duše, srdce I. – Léčení a zasvěcení (cesta stvrzení přirozené sexuality) – Alan Lowen

 • Škola pánevního dna I. – Renata Sahani Skálová

 • Mohendžodáro – Škola umění tantrajógy pro ženy I. – Iveta Kučerová

 • Profesionální výcvik Celostní smyslné masáže, práce s energií a záměrem, vaginální mapování, léčení jizev, akupresura pánevního dna – EASE, Mgr. Denisa Palečková, CSB, Ing. Richard Vojík, CSB

 • Kurzy Síla ženy, Orgasmická žena, Umění potěšit muže – Mgr. Julie „Gaia“ Poupětová, ASC, CSB

O mně

 Miluji život a ráda si užívám každý okamžik. Baví mě dívat se na svět očima dítěte, objevovat a poznávat nové věci v každodennosti. Tvořím, tedy jsem. Miluji tanec, jídlo, rostliny, vodu, vzduch, vůně…

Nabízím tyto služby

 • Tantrická masáž pro muže a pro ženy

 • Transformační práce pro muže a pro ženy

 • Tantrická masáž pro páry

 • Zážitková masáž pro partnera

 • Individuální výuka

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se:

+420 733 311 381 / info@harmonyspa.cz

Rezervace


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem hluboké relaxace a setkáním se sebou.