Karel

Reference

Moc ráda bych vyjádřila vděčnost za úžasnou tantrickou masáž od Karla, která pro mne byla naprosto nádherným zážitkem, kdy jsem se mohla s důvěrou nechat hýčkat a rozmazlovat dotyky jemného a laskavého muže, který se na mne dokázal nacítit a vnímat mé tělo... Dovolíte si být jen příjímající a vnímat všemi smysly co ve Vás dotyky probouzejí... Nádhera a vřele doporučuji každému!
Eva
Masáž od Karla pro mně byla magickým zážitkem. V překrásném prostředí jsem se cítila příjemně a uvolněně, Karel si před masáží se mnou otevřeně povídal a tím se rozplynuly moje pochybnosti a obavy. Jeho doteky byly krásné a pečující, používal různé typy doteků, od jemňoučkého hlazení peříčky až po zemité a pevné doteky. Z intimní masáže jsem měla trošku obavy, ale jeho doteky byly tak příjemné, že jsem se vezla na vlně blaženosti a mé tělo se vlnilo v rytmu mé probuzené energie. Ještě několik dní po masáži jsem cítila onu čistou a probuzenou energii v celém těle. Karlovi z celého srdce děkuji.
Petra

Tantra je pro mě  posvátný a magický prostor uvnitř nás samotných. Tantrickou masáž proto vnímám jako cestu sama k sobě, k podstatě svého vnímání a cítění, kdy mohu v bezpečném prostředí navázat hlubší spojení sám se sebou i s vlastním tělem.

„Skrze vědomý dotek vstupujeme do aktuální  přítomnosti -přítomnost je pak bránou do věčnosti“

Prostřednictvím dotyku a práce s energií se vám pokusím nejenom tuto bránu ukázat, ale i vás jí provést a být tak vaším průvodcem do míst, o kterých ani nemusíte vědět že se ve vás skrývají.

Výcviky

 

Tantrické masáže dělám od roku 2005.

  • Profesionální výcvik Škola celostní smyslné masáže – EASE + asistence (Denisa Říha Palečková, Richard Vojík)
  • Tantrický výcvik + asistence (John Hawken)
  • Šamanský výcvik (John Hawken)
  • Cesta duše (Petr Málek)
  • Cesta doteku I-III (Petr Málek)
  • Výcvik Tělo, srdce, duše (Alan Lowen)
  • Celotělový energetický orgasmus(Andrew Barnes)

Nabízím tyto služby

  • Tantrická masáž pro ženy
  • Tantrická masáž pro páry

Jsem k dispozici na objednání.

Objednejte se:

+420 733 311 381 / info@harmonyspa.cz

REZERVACE

Věnujte svým blízkým dárkový poukaz na Vámi vybranou službu.

Pro objednání napiště na náš email info@harmonyspa.cz, nebo zavolejte na tel. +420 733 311 381.