Časté dotazy

Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem hluboké relaxace a setkáním se sebou.

 Odebírejte informace o našich akcích a novinkách

1. Přinese mi tantrická masáž sexuální potěšení a orgasmus?

Sexuální energie je náš nejzákladnější a nejsilnější zdroj. Tantra využívá sexuálního potenciálu k novému prožitku sebe sama. Můžete zažít rozproudění energie v těle, rozšíření se, hluboké uvolnění, ale i úplné vyprázdnění se, bytí v čiré přítomnosti, extázi, propojení se se sebou, … Cílem je tedy harmonie těla, duše i ducha. 

Při erotické masáži je cílem potěšení a vzrušení, se kterým tantra též pracuje, ale není to jejím cílem nýbrž prostředkem. Orgasmus tedy není cílem tantrické masáže, i když se může dít často. Tantra je o naprostém uvolnění, ze kterého skrze vzrušení může energie proudit do celého těla. Tantra tedy není o tom usilovat o orgasmus, ale ani o tom ho potlačovat. Vzrušení a orgasmus, který vzniká z tohoto hlubokého relaxovaného stavu, má potom úplně jinou kvalitu, je mnohem rozšířenější a více naplňující.

Tantra ve svém původním významu je o vnitřní práci a cestě ke své podstatě, čistému bytí. Nabízíme vám tuto cestu skrze naši Transformační práci s tělem, kde se například můžete naučit zažívat rozšířený orgasmus bez ejakulace, při kterém nevybijete svou energii, ale naplníte jí a oživíte celé své tělo. 

U nás je tantra též o skutečném osobním setkání se s masérem/ masérkou, kteří vám otevřou své srdce a přijmou vás se vším, kdo jste. Můžete zažít jejich opravdovou péči a náruč, pravou intimitu mezi dvěma lidskými bytostmi.

2. Mohu se masérky/ maséra dotýkat?

Především mužská přirozenost je být aktivní a soustředit se na ženu, tantra vám v tomto směru nabízí jinou cestu, uvolnit se a odevzdat se do rukou masérky a nechat se překvapit skutečným tantrickým zážitkem. Dotýkání se masérky/ maséra vás odvádí od skutečného uvolnění, proto vám ho nedoporučujeme. Jemné položení ruky či jemné něžné doteky pro propojení se s masérkou/ masérem jsou případně možné.

3. Je součástí tantrické masáže sex?

U nás součástí tantrické masáže není sex a ani žádná sexuální interakce jako líbání, lízání, sání apod. Masérka/ masér dává masáž a klient/ klientka ji přijímá. Masáž není o interakci.

4. Je masérka/ masér nahá/ ý?

Pro zážitek tantrické masáže to není to podstatné. Každá masérka to u nás má jinak, ale většina z nich nahá nemasíruje. Maséři jsou též většinou oblečeni, záleží na domluvě s nimi. Na konkrétní informace o masérkách se můžete zeptat při objednávání se.

5. Jsem nahý/ á já?

Jeden ze základních principů je, že dotýkáním masérka/ masér ctí a oslavuje každou část vašeho těla, pro příjemnější zážitek celotělové masáže je tedy vhodnější být nahý/ á. Není to ale podmínkou, můžete zůstat ve spodním prádle, důležitější je, abyste si řekli o vaše potřeby a cítili se bezpečně. 

6. Je nutné dotýkání se intimních partií joni či lingamu?

Tantra je mnohem komplexnější, není to primárně o dotýkání se intimních partií, tzn. není to nutná součást. V úvodním rozhovoru se s masérkou/ masérem domluvíte na vašich přáních, zda je pro vás v pořádku se dotýkat lingamu nebo u žen prsou, joni zvenku, zda i uvnitř joni, případně dalších citlivých oblastí.

7. Podvádím svého partnera/ partnerku, když jdu na tantra masáž? 

To záleží na dohodách, které ve vztahu s partnerkou/ partnerem máte. Tantra je způsobem, jak se osvobodit, je založená na autenticitě, a proto doporučujeme spolu otevřeně komunikovat o vašich potřebách. Zároveň si ale uvědomujeme, že jsou chvíle, kdy to není jednoduché nebo to nejde. Protože jste dospělá osoba s vlastní odpovědností za sebe, přijímáme vás s čímkoli, co si přinášíte. A zveme vás, abyste přinesli zpět do svého vztahu dary, které jste skrze masáž dostali. 

8. Mám se na masáž nějak připravit? 

Není nutné se připravovat ani si s sebou něco nosit, vše máme na místě včetně ručníků, přezůvek apod. Zda chcete být oholen/ á je úplně na vás, pro nás je v pořádku oboje. Není ale dobré si dát před masáží panáka na odvahu. Jakýkoli alkohol či jiné látky měnící vědomí jsou kontraproduktivní a masérka/ masér vás na masáž nevezme. Co určitě pomáhá, je být otevřený/ á nové zkušenosti.

9. Jaký používáte olej?

Používáme velmi kvalitní 100% čistý bio kokosový olej.

10. Jaká je délka masáže?

Vzhledem ke komplexnosti tantrické masáže doporučujeme délku minimálně 90 minut. Za tu dobu se tělo a mysl skutečně uvolní a mohou se začít dít zázraky ;-). Děláme i 60 minutové masáže, kde ale nezaručujeme, že si masáž skutečně užijete. Masáže kratší než 60 minut nenabízíme. Ideální jsou masáže v délce dvou nebo více hodin (max. 5 hodin), při nichž se můžete plně odevzdat kouzlům tantry a zažít vícero technik. 

11. Co vše zahrnuje čas masáže?

Délka tantrické masáže je u nás brána jako čistý čas masáže. Čas na vaši sprchu a úvodní rozhovor do masáže nepočítáme. Pokud by úvodní rozhovor přesáhl běžný rámec 10 minut, je možné, že to bude na úkor délky masáže. Variantou v takové situaci je i příplatek. Například, když máte objednanou masáž na 90 minut na 16:00, masér/ masérka počítá s tím, že na Vás má čas do 17:50 a že přibližně tou dobou budete odcházet. Jak u nás probíhá masáž, najdete zde – pro muže, pro ženu.

12. Jak a kdy nejpozději se mám objednat?

Můžete se objednat telefonicky na čísle +420 733 311 381, nebo emailem info@harmonyspa.cz nebo přes náš rezervační formulář zde. Odpovíme vám nejpozději do jedné hodiny. Pro objednání se jsme na telefonu každý den od 8:00 do 20:30. Masírujeme každý den od 9:00 do 22:00. Je možné se objednat na masáž i mimo běžnou otevírací dobu, záleží na domluvě s masérkou.

Na masáž pro muže většinou stačí se objednat hodinu předem, ale samozřejmě větší jistotu, že bude masérka k dispozici, máte při objednání se den předem. Občas můžete mít štěstí a můžete přijít rovnou na místo. Masáž pro ženy, pro dva lidi najednou, pro pár či 4 ruční masáž je třeba objednávat s větším předstihem, pokud vám nezáleží na výběru masérů/ masérek, jsme  schopni masáž zajistit za cca 3 hodiny, ale den dva předem je vždy jistější.

13. Jsou nějaká věková či jiná omezení pro objednání se?

Nepřijímáme klienty pod vlivem alkoholu či jiných drog.

Menstruace pro masáž není omezením, je pro nás naprosto přirozená. Ženy při ní často zažívají mnohem intenzivnější pocity, záleží tedy jen na vás.

Tantra masáž pro potěšení nabízíme pouze starším 18-ti let. Transformační práci s tělem ale můžeme doporučit i mladším dětem. Vždy se v tomto případě vybírají techniky, které odpovídají jejich věku a při nichž se vůbec nedotýká intimních partií . 

Můžeme též nabídnout iniciační rituály do dospělosti.

14. Mohu se rozhodnout, zda půjdu na masáž až na místě?

Na začátku masáže je vždy společný rozhovor, kde je prostor na vše se zeptat a vysvětlit. Když se poté rozhodnete, že potřebujete čas si vše rozmyslet nebo že to není to, co hledáte, můžete odejít a nic za tento čas neplatíte. Pokud již dopředu víte, že se chcete pouze více informovat, je možné se sejít též zdarma pouze na popovídání.

15. Kde masáže děláte?

Masáže děláme v krásných prostorách v centru Prahy. Aktuálně máme tři studia Harmony Spa (Výtoň, Žižkov, Muzeum). Najdete u nás útulné a speciálně zařízené místnosti pro tantrické masáže a wellness rituály, které vytvářejí pocit soukromí a intimity. Diskrétnost je u nás samozřejmostí. Mimo naše studia masáže nenabízíme. 

16. Jak se k vám dostanu? Mohu poblíž studia zaparkovat?

Zde najdete podrobné informace o dostupnosti a adresách pro všechna studia.

17. Mohu u vás zakoupit dárkový poukaz?

Ano, máme dárkové poukazy, které Vám kdykoliv rádi přizpůsobíme na míru, například doplníme Váš osobní vzkaz a podobně. Můžete je objednat online a zaplatit převodem nebo se pro ně zastavit u nás ve studiu po předchozí domluvě. 

Pokud máte nějaké další dotazy, rádi vám je zodpovíme. Kontaktujte nás.

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.