Blog

Přečtěte si více o čem je Tantra a jaké novinky se u nás dějí.

Naučte se masáž důtkami

Naučte se masáž důtkami

Začátkem března 2024 proběhl v našem studiu jedinečný workshop z oblasti tantrického BDSM. Byla to první taková akce a už teď pro velký zájem připravujeme další termín :)

3+2 tipy jak potěšit ženu

3+2 tipy jak potěšit ženu

Blíží se svátek všech žen a my jsme se pro vás rozhodli podívat naším podrobným tantrickým okem na téma ženství a ženské sexuality.

Mladá pleť díky orgasmu

Mladá pleť díky orgasmu

Jak může pocit rozkoše prospět zdraví naší pleti? Jak dokáže prožívání tělesné extáze pomoci proti stárnutí? Odpovědi na tyto otázky najdeme pod jedním pojmem - TANTRA.

Prožívejte vášeň zamilovanosti

Prožívejte vášeň zamilovanosti

Jak může tantra pomoci v partnerství? Dozvíte se od nás tipy nejenom, jak může obohatit váš vztah tantrická masáž, ale také jak rozdmíchat vášeň, která se postupem času ze vztahů vytrácí.

Tantra jako rituál ukončení

Tantra jako rituál ukončení

Tantrická masáž může být spojena s dalšími posvátnými technikami. Přečtěte si o rituálu rebozo, který je vhodný například pro ukončení významného životního období.

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.