Semináře

Pojďte s námi poznat skutečné moudrosti tantry!

Zde se dozvíte o seminářích a akcích, které pořádáme nebo doporučujeme:

Zveme vás obohatit si svůj život o nová poznání a dovednosti z oblasti intimity, sexuality, vztahů, masáží a mnohého dalšího.

Umění tantrické masáže, profesionální výcvik

Lektoři: John Hawken + Jenni Smallshaw a Joseph Allen

Tento kurz je rozdělen do 4 bloků po pěti dnech. Je určen ženám a mužům, kteří mají přání prostřednictvím prožívání tantrických masáží a doteků léčit svoje tělo a svůj vztah k němu. Skrze přijímaní masáží se naučíte hluboce se uvolnit, což umožní vaší přirozené spontánní energii znovu vytrysknout na povrch. Tato energie je hluboce léčivá, nejen na fyzické úrovni, ale uvolňuje i psychické a emocionální napětí. Výcvik vás povede k přijetí a otevření se vašemu tělu, energii, potěšení a radosti ze života.

Výcvik je také určen všem, kteří mají zájem se stát kvalifikovanými a zkušenými profesionálními praktikanty tantrické masáže. 

Více najdete na webu cestytransformace.cz.


Výcvik tantrických masáží pro profesionály

Lektoři: naši maséři Kateřina Švanderlíková a Peter Končula

Cyklus šesti prodloužených víkendů zaměřených na osvojení a rozvoj znalostí a dovedností tantrické masáže pro profesionální práci s klienty, s sebou samými nebo v partnerském životě. 

Dozvíte se: základní přístupy v tantrické masáži (léčení, potěšení, osobní rozvoj), principy tantrické masáže, fungování a rozdílnosti ženské a mužské sexuality, anatomie joni a lingam (ženských a mužských pohlavních orgánů), proč je tantrická masáž jiná než ostatní masáže, energetické působení masáže - hormonální změny

Naučíte se: celostní smyslnou masáž včetně intimních partií, práce s živly skrze dotek, sebezkušenostní rozvoj vnímání sebe sama, práci s klientem - komunikace, zjištění potřeb klienta, schopnost zpětné vazby a jasné komunikace svých potřeb a hranic, vytvoření bezpečného prostoru pro vás i klienty, konkrétní techniky jak pečovat o sebe při práci profesionálního masérky/ maséra

Více najdete na jejich stránce vycvik-tm.cz.