Peter

Na masáže jsem docela náročná a jen tak někoho bych do nebes nevychvalovala. Ale dvě poslední masáže s Petrem naprosto předčily mé představy! Cítila jsem se s Petrem jako žena naprosto bezpečně, respektovaná, opečovaná, v rukou odborníka i chlapa lidsky a masérsky vyspělého. A to mi umožnilo se úplně uvolnit, odevzdat přítomnosti, a přenést se do jiného světa. To je to, o čem masáž má být! Chcete-li si dopřát opravdu hluboké uvolnění, objednejte se ještě dnes, stojí to za to!
Sárka
„Mmmm... dnes jsem byla na naprosto úžasné masáži u Petra. Vřele doporučuji. Kdo mě zná, ví jak jsem vybíravá a jak málo na sebe nechám sáhnout. Peter je naprosto úžasný. A to nejvíce, co jsem mohla dostat, byla úcta. Cítila jsem ji v každém doteku. A tolik tolik jsem ji potřebovala… Děkuji za to, že mi ho vesmír poslal do cesty, a sobě, že jsem si to dovolila.
Martina
Dnes jsem si dovolila přijmout nádherný dárek k narozeninám. Úžasnou opečovávací masáž. Cítím se jako Královna Bohyně! Několik hodin naprostého odevzdání, hlubokého, láskyplného procítění a porozumění... božská masáž a já mám pocit, že jsem se vrátila z putování vesmírem. Mnohokrát děkuji, jsem vděčná.
Barbora

Jsem průvodcem žen na jejich cestě.

Viděl jsem vaše vnitřní ženy, ty hluboko schované, zraněné, ty, co mají velký strach, ty, co o sobě pochybují, ty malé, ty co tiše pláčou, i ty, co hlasitě vzlykají a křičí vzteky, i ty co, jsou na cestě. Vím, jaké to je, když vaše vnitřní žena vyjde z úkrytu. A podporuji vás při tom celým svým srdcem. Prožívám s vámi.
Obdivuji tu proměnu ženy v autentickou, velmi zranitelnou bytost, která si dovolí prožívat to,
co právě přichází, ať je to jakkoli bolestivé a těžké. A vnímám jako dar, že mohu být u toho.
Jsem tu tiše proto, abych stál při vás u všeho, čím potřebujete projít. Vy jste ta, co vede
svoje kroky. Někdy je to skutečné vědomé „nic“ tím nejléčivějším a nejsilnějším momentem,
který se zde děje.


O mně


Už přes 10 let se profesionálně věnuji tantrickým masážím a dalším masážně-psychoterapeutickým technikám. Dlouhodobě působím v renomovaných masážních studiích a také mám svou vlastní praxi. Mám za sebou konstelační a psychoterapeutický výcvik.
Další zkušenosti jsem sbíral mnoholetým asistováním a vedením meditací mimo jiné na workshopech Art of Being® Alana Lowena. Organizuji také autorský tantrický výcvik pro páry Ma Anandy Sarity s názvem Partneři duše (Soulmate training). V současnosti působím v Praze a na Berounsku, kde žiji se svou ženou a 2 syny. Více o mně na www.peterkoncula.cz

Výcvik

 • DEXTER Academy (sportovní a rekondiční masáže, medová masáž, lavové kameny,
 • Breussova masáž, …)
 • EASE – Evropská akademie somatického vzdělávání (výcvik celostních smyslných masáží, vaginální mapování, asistování na seminářích)
 • Art of Being – Alan Lowen (výcvik „Body, Heart and Soul“, další semináře, mnohaleté asistování na seminářích a vedení meditací)
 • John Hawken – semináře a workshopy
 • Wilfried Nelles – Eurasys – Evropská akademie systemických a rodinných konstelací (výcvik v duchovní konstelační práci a životním poradenství).
 • Artho S. Wittemann a Veeta Witemann – Institut pro individuální systemiku (Výcvik v individuální systemice)
 • Mahasatvaa Ma Ananda Sarita – Tantra Essence (Tantrický párový výcvik, Taoistická erotická masáž, Kašmírská masáž, další semináře, organizace seminářů a asistování na nich)
 • Robert Silber – zakladatel ICS – Institute for Conscious Sensuality a člen International School of Temple Arts (Organizace a asistování na workshopech).

Nabízím tyto služby

 • Tantrická masáž pro ženy
 • Transformační práce pro ženy
 • BDSM tantra pro ženy
 • Tantrická masáž pro páry
 • Zážitková masáž pro partnera
 • Zážitkové BDSM pro partnera
 • Individuální výuka

Jsem k dispozici na objednání.

Objednejte se:

+420 733 311 381 / info@harmonyspa.cz

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.