Joy

Reference

Masáž s Joy je neuvěřitelná. Ukázala mi, jak se dotýkat ženy co nejjemněji. Ani jsem netušil, že se dá takto jemně dotýkat a ženám to bude dělat mnohem větší potěšení. Zafungovalo to natolik, že dnes mám před svatbou a čekám s mojí nastávající miminko. Děkuji za krásnou masáž a zároveň i lekci doteků.
Richard
Moc ti děkuji za velmi transformující masáž. Jsi úplná šamanka, nechápu, jak jsi se mohla tak propojit s tím, co jsem potřebovala nejvíce poléčit. Ani já sama jsem netušila, co přesně potřebuji. Cítila jsem se vyčerpaná a bez síly řešit základní povinnosti. Z masáže jsem odešla jako nový člověk a věci mi najednou šly od ruky. Druhá masáž byla ještě intenzivnější prožitek, plná emocí, které jsi mi pomohla dostat ze sebe, a já mám opět chuť žít, tvořit a milovat. Děkuji
Jana
Poprvé v životě se mne dotýkala žena, tak, že jsem se cítil opečovaný já. Masáž, při které jsem zažil úplně nový rozměr a pochopil jsem, o čem ta Tantra je. Krásný nezapomenutelný zážitek celotělového orgasmu ve mne ještě dozníval několik dnů. Těším se na další masáž, kde se nechám opět unášet touto krásnou energií. Děkuji, kéž by to mohl zažít každý.
Jan

Tantra je pro mne velice transformující práce s tělem i myslí skrze potěšení. Je to velice léčivý proces, kdy se můžeme o sobě hodně dozvědět a naučit. Každá masáž nás posouvá blíže k sobě a zároveň i k ostatním. Učí nás nastavování svých hranic, což se dále promítá i do života jako takového.

Ráda vás provedu krajinou vašeho těla, budeme zkoumat kousek po kousku skrze různé druhy doteků, až zapomenete na starosti všedního dne. Uvolnění na těle může být někdy provázeno emocemi smutku, když se uvolňují naše staré bolesti. Vše je v pořádku, léčivý proces s vámi projdu až k nalezení radosti. Podpořím vás jemností, hravostí nebo pevným dotekem podle potřeby. Rozproudíme oživující energii, kterou má každý v sobě, a naučím vás, jak s ní zacházet, abyste ji měli vždy k dispozici. Pro hlubší uzdravující proces nabízím práci s jizvami a pro ženy vaginální mapování. Moje specializace je práce s traumaty.

Masíruji od roku 2015, tantrické masáže dělám od roku 2023.

Výcviky

 • 2003 Reiki

 • 2004 Klíč k životu – regresní terapie 1.–4. stupeň

 • 2009 Cesta – terapie od Brandon Bays

 • 2014 Tantra pro ženy – Lucie Chaya

 • 2015 Tělo, srdce a duše – Allan Lowen

 • 2021 sportovní a relaxační masáže

 • 2022 Core Touch 1 – Denisa Říha Palečková a Richard Vojík

 • 2023 Core Touch 2 – Denisa Říha Palečková a Richard Vojík

O mně

Ráda tancuji, jezdím na kole, plavu, lyžuji a masíruji. Miluji sauny, wellness a cestování.

Nabízím tyto služby

 • Tantrická masáž pro muže a ženy
 • Transformační práce s tělem
 • Tantrická masáž pro páry
 • Zážitková masáž pro partnera

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se:

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem, prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.