Klára

Reference

Klárka je skvělá masérka. Její přístup je laskavý, otevřený a jedinečný. Její dotyk je přesně takový, jaký je právě v danou chvíli potřeba, někdy jemný a hebký, jindy zase tvrdší. Už při masáži se člověk cítí božsky a co teprve potom? Krásné dotyky a slova už se ve vás usadí na vždy.
Lucie
Tantrická masáž s prvky de-armouringu od Kláry byla vážně obohacující zkušenost. Její příjemné vyzařování a vedení mě vedlo do důvěry a dokázal jsem se naplno uvolnit, což jsem zpětně uviděl jako klíčové. U Kláry jsem vyzkoušel vnější i vnitřní de-armouring. Dokázal jsem stále zůstat v těle a nikam neodlítnout, ale zároveň to ve mně i v těle spustilo obrovský přísun emocí a prožívání. Především z dětství a minulosti. Měl jsem možnost se vidět naprosto jinak, ne tak dobrý a nevinný. To vyvolalo slzy i smutek, ale zároveň důležité uvědomění sám o sobě. Vše se dalo do pohybu. Rozhodně všem doporučuji tuto techniku vyzkoušet s Klárou, jako by věděla kam sáhnout – jemně, citlivě a zároveň pevně a tvrdě.
Petr
S Klárkou som absolvoval terapiu de-armoringu spojený s tantra masážou. Išlo o velmi zaujimavé a liečivé spojenie. Má něžný, ženský dotyk, ktorý vie být zároveň energický a hravý a v spojení so spravnými miestami a bodmi vo mně poriadne zarezonoval. Na začiatku ma uvolnila prijemnymi technikami, následně pokračovala postupným tlakom na jednotlivé body na těle. Po terapii som sa cítil velmi uvolněně s energiou prudiacou po celom těle. Pri Klárke máte pocit, že vám skutočně nasluchá a vypočuje vás, takže nemáte problém otvorit sa a zdielat. Záverom by som chcel Klárku odporučit každému, kto uvažuje o jej návštěvě a chce zažiť vedomý a liečivy dotyk.
Alexander

Skrze doteky a práci se sexuální energií jsme schopni dosáhnout stavů maximálního uvolnění, regenerace, naplněnosti, absolutní blaženosti i změněných stavů vědomí. Věřím, a při každé masáži nebo bdsm sezení vnímám, jak se skrze uvolnění, odevzdání a postupné otevírání dostáváme do procesů přirozeného samovolného léčení a přijetí sebe sama, které pociťujeme pozitivními změnami v naší realitě. Naše těla jsou velice inteligentní nástroje, a pokud jim sami nebráníme, můžeme skrze ně objevit nové dimenze prožívání a žít život plný radosti, potěšení, hojnosti, lásky a sebelásky v každém okamžiku.

O mně


Jsem umělkyně, fotografka a máma dvou dětí, která se zamilovala do bodyworku, tantry a práce se stíny. Část svého života jsem byla hodně odpojená od vlastního těla, o to více si teď užívám jeho otevřenost, dávat sobě i druhým radost skrze doteky a přijetí. Miluji různorodost života, od prožívání stavů bezpodmínečné lásky po sahání si do hlubin sebe samých. Z toho důvodu mne baví propojovat tantru s prvky de-armouringu (rozpuštění emočního krunýře), shadow workem a BDSM.

Výcviky

 • Mahalo metoda I. Síla léčivého doteku – vnější de-armouring (Vojtěch Chládek) 2022

 • Mahalo metoda II. Vnitřní de-armouring (Vojtěch Chládek) 2022

 • Mahalo metoda III.  Přijetí stínu, BDSM (Vojtěch Chládek) 2022

 • Mahalo metoda IV.  Umění manifestace (Vojtěch Chládek) 2022

 • Mahalo metoda V. De-armouring skrze potěšení (V. Chládek) 2023

 • Kurz tantra masáže (Kateřina Švanderlíková)

Nabízím tyto služby

 • Tantrická masáž pro muže a pro ženy

 • Tantrická masáž pro páry

 • Zážitková masáž pro partnera

 • BDSM tantra pro muže a pro ženy

 • Zážitková BDSM masáž pro partnera

 • Transformační práce pro muže a pro ženy

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se:

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem, prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.