Mark

Reference

Nejlepší masáž mého života! Nejdříve jsem viděla velmi působivé recenze na masáž u Marka a věděla jsem, že ho musím navštívit. Nejen že jsem byla opečována neuvěřitelnou masáží, ale zjistila jsem, že Mark je tak intuitivní, tak otevřený a snadno se s ním mluví – opravdu ví, že vám pomůže cítit se uvolněně a má velmi uzemňující energii. Mám ADHD a zjistila jsem, že tyto masáže jsou tak prospěšné, že mi pomáhají dostat se z mé vlastní mysli a rozvíjet vědomí svého těla. Mark byl opravdu tak vstřícný k mým potřebám a ukázal mi, že mi velmi dobře rozumí. Mark je jedním z těch vzácných lidí, kteří se dokážou naladit na vaše potřeby. Opravdu mu záleží na jeho práci a pohodlí svých klientů ve fyzickém smyslu i na hlubší emocionální úrovni. Pokud toto čtete a přemýšlíte o tom, že byste Marka oslovili – prostě to udělejte. Poděkujete za to sami sobě.
Siún
Mark byl neuvěřitelný. Objednala jsem si od něj dvě masáže a každá mi vyrazila dech. Nemluvě o tom, že je to tak milý člověk, který vám zajistí pohodlí od začátku do konce. Je to klenot a vřele vám doporučuji, abyste si ho zarezervovali co nejdříve!
Kathlyn

Tantrická masáž je pro mě cestou k uzdravení, spojení se sebou samým a ponoření se hluboko do blažených pocitů, které nám vědomý dotek může poskytnout. Tantra může otevřít nové způsoby myšlení a vnímání sebe sama a našeho potěšení a je to médium, jehož prostřednictvím se můžeme transformovat a nechat se vést na fyzické, mentální a emocionální úrovni.

Moje masáže jsou prováděny intuitivně, na základě individuálních potřeb každého člověka, ale vždy vycházím ze tří principů – respektu, přijetí a péče. Pracuji tak, aby se každá klientka cítila viděna, milována a opečována.

Výcviky

  • Základní masérský kurz – 2018
  • Massage Therapy – 2019
  • Lomi Lomi – 2019
  • Life Coaching & Mindfulness – 2020

O mně

Jsem anglicky mluvící terapeut z Irska, ale v České republice žiji příležitostně více než 20 let. Rád se učím a zkouším sám sebe a neustále se snažím zlepšovat sebe a své dovednosti.

Upozornění: Mark nemluví česky. Domluvíte se s ním pouze anglicky. Děkujeme za pochopení.

Nabízím tyto služby

  • Tantra masáž pro ženy
  • Tantra masáž pro muže
  • Transformační práce pro ženy
  • Tantra masáž pro páry

Jsem k dispozici na objednání

Rezervace:

+420 733 311 381 / info@harmonyspa.cz

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.