Natália

Dopřát si zážitek z tantrické masáže s Natalií nebylo nic jiného než okouzlující – víkendové setkání plné blaženosti a relaxace. Od chvíle, kdy se její zručné prsty dotkly, proudila hmatatelná energie, která vytvořila elektrizující spojení. Nataliin dotek nebyl nic menšího než transformační, vedl mě fascinující cestou v mém vlastním těle. Se zavřenýma očima mi každé pohlazení připadalo jako pečlivě vytvořené zkoumání vjemů, plynule procházející vrstvami napětí a stresu. Byla to víc než masáž; bylo to oduševnělé spojení, které ve mně zanechalo pocit omlazení a nové energie. Atmosféra, kterou pěstovala, byla atmosféra důvěry a odevzdání se, což mi umožnilo tuto zkušenost plně přijmout. Pokud hledáte nejen relaxaci, ale i hlubokou cestu k sebepoznání a seberozvoji, Nataliiny odborné znalosti musíte vyzkoušet. Tento zážitek je více než jen masáž; je to zkoumání smyslů a svědectví o umění tantry ve schopných rukou nadané masérky. Připravte se na přepravu do říše blaženosti, která nemá obdoby.
David
Dnešní masaz s Natálií byla naprosto fantastická. Takovou energii a euforii při masáži jsem nikdy nezažil. Nedokážu ani pojmenovat pocit, který jsem cítil.
Matyas

Tantra pro mě znamená příjemnou cestu duchovního rozvoje skrze lásku, radost, hravost, lehkost. Tantra je svoboda, bourá bloky, posouvá hranice. Základem je sebepřijetí a sebeláska.

Tantra masáž nemá žádný cíl. Jen zavři oči, miluj, zůstaň, vychutnávej... a můžou se dít zázraky. Já tě budu provázet… a dotýkat se tě s láskou a respektem, jako bych se dotýkala sama sebe.

Výcviky

  • Rekvalifikační kosmetická a masérský kurz, 1997, Bratislava

  • Mohendžodáro – celoroční škola umění ženské tantra jógy, 2014–2016

  • Mohendžodáro – ženská tantra jóga, Lektorský výcvik, 2016

  • Kosmetická liftingová masáž tváře KOBIDO, 2022

  • Kurz Tantra masáže – Honza Janata, 2023 

O mně

Jsem hravá a kreativní . Maluju obrazy, tvořím šperky. Ráda cestuju a poznávám nové krajiny, lidi. Vařím krásná zdravá jídla. Miluju les i moře, ženskou Tantra yogu, Qi-gong, tanec a smích.

Nabízím tyto služby

  • Tantrická masáž pro muže
  • Tantrická masáž pro ženy 
  • Tantrická masáž pro páry
  • Zážitková masáž pro partnera

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se:

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem, prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.