Tereza

Reference

Tantrickou masáž jsem zažil nedávno poprvé a již jsem si to musel zopakovat. Vybral jsem si slečnu Terezu s andělskými dlaněmi, které ve mně už při prvním dotyku probudí blahodárný klid, a zároveň rozproudí příjemnou vlnu energie, která se rozlévá po celém těle. Tereza působí velice harmonicky a to je následně znát na jejím citlivém a pečlivém přístupu ke klientovi. Člověk se rázem ocitne v časoprázdnu a zanedlouho zjistí, že pohádkové prožitky se přibližily ke svému závěru. A tak pomalu začíná přemýšlet nad dalším termínem :-) Navíc vše probíhá v pohodlném, útulném a intimním prostředí, takže odtržení od všední reality je naprosto dokonalé!
Libor

Tantra je pro mě cestou hlubokého porozumění a pochopení základních principů fungování lidského těla a světa kolem nás. Probuzení a zvědomění nejsilnější praenergie – sexuální. Usměrňování této energie za účelem spirituálního růstu.

S tantrou jsem poprvé přišla do styku před několika lety, když jsem sama hledala prostředek k osobnímu růstu. Prožitky na masážích a při práci s tělem pro mě byly tak silné, že jsem lačnila po dalších informacích a snažila se prohlubovat své znalosti. Postupně jsem se seznamovala s různýmy druhy a styly tantry. Přes meditaci a hluboké sebepoznání, až k původním erotickým rituálům. Četla jsem knihy a cestovala po světě. Postupem času jsem pocítila, že je ten pravý čas podělit se o své znalosti a umění, a našla jsem se v práci s klienty. Ráda masíruji ženy, muže i páry.

Moje masáže začínají pohovorem, při kterém se na sebe s klientem začínáme napojovat. Zajímá mě každý člověk a ráda si vyslechnu, s čím za mnou přichází, abychom se mohli popřípadě zaměřit na něco konkrétního. Obecně jsou moje masáže velice intuitivní, jemné a relaxační. Dbám na vytvoření bezpečného prostoru, kde není nic špatně a můžeme naplno prožít přítomný okamžik.

Výcviky

 • Tantra yoga course – World Peace Yoga School Rishikesh, India 200HR

 • Kundalini Yoga and Philosophy Course – Kundalini Yoga Ashram, Rishikesh, India 200HR

 • Vědomá práce s tělem – Kurz Vladana Augstenová

 • Tantra masáž kurz – Centrum tantra masáže

 • Tantrická intimní masáž – Matea

 • Výuka dominance level 1, 2, 3 – Bára Vodová

O mně

Jsem neustále v pohybu. Naplňuje mě tanec, jóga a umění. Ráda čtu a vzdělávám se.

Nabízím tyto služby

 • Tantrická masáž pro muže a ženy
 • Tantrická masáž pro páry
 • BDSM Tantra pro muže a pro ženy
 • Zážitková masáž pro partnera
 • Transformační práce pro muže a ženy
 • Individuální výuka

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se:

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem, prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.