Hatem

Reference

Masáž u Hatema byla pro mne nádherným zážitkem – je pro mne velice těžké popsat to slovy a poskládat do vět... Hatem dokázal už v prvních minutách vytvořit „prostor“ ve kterém jsem se cítila bezpečně, cítila jsem, že mu mohu důvěřovat a naplno se odevzdat jeho hřejivým léčivým dotekům... Byl to úžasný zážitek, cítila jsem se jako bohyně... Byl to „koncert“ pro všechny smysly – krásná vůně, nádherná hudba, úžasný masér a jeho kouzelné ruce, neskutečně úžasná energie... Dokonale jsem si odpočinula, vyčistila si hlavu a ještě několik dní po masáži jsem byla nabitá pozitivní energií... Díky, díky, díky!
Zdeňka
Můj zážitek z tantrické masáže u Hatema pro mě byl hluboce transformující a obohacující. Od prvního okamžiku jsem se cítila v bezpečí a respektovaná. Z Hatema vyzařuje klid, laskavost a jemnost, která ve mně vyvolala důvěru a uvolnění, jaké jsem dlouho nezažila. Jeho doteky byly nejen profesionální, ale také vědomé, citlivé a přítomné. Každý moment byl veden s respektem k mým hranicím i potřebám. Cítila jsem se, nejen díky Hatemově exotickému původu, jako princezna v pohádce z Tisíce a jedné noci rozmazlovaná, opečovávaná a přijímaná taková, jaká jsem. Díky jeho vedení jsem se mohla naplno propojit sama se sebou, se svým tělem a prožít hluboký pocit klidu a radosti. Byla to nejen masáž těla, ale i duše. Doporučuji všem ženám, které hledají bezpečný a láskyplný prostor pro poznání sebe sama a hlubokou relaxaci. Děkuji z celého srdce za tuto zkušenost.
Hana

Tantra je pro mne hlubší prožitek – propojení s vlastní energií, vědomím a intimitou. Je to pro mne rituál plný pocitů, energie a vědomých doteků, které dokáží odblokovat a uvolnit nejen celé tělo, ale i duši, a dovést také k hlubšímu uvolnění a uvědomění si své osobnosti.

Své masáže přizpůsobuji podle potřeb a pocitů svých klientů. Nepřekračuji jejich hranice a pomáhám jim dopřát si směs energie, pocitů a poznání vlastního těla, a současně prohloubit intimitu se svým tělem. Pomáhám jim odstranit bloky energie a vedu je až k hlubokému uvolnění a relaxaci. Hlavním cílem je pro mě maximální uvolnění a spokojenost, které vedou k lepší osobní transformaci.

Výcviky

  • Profesionální Tantra masáže – Milujeme Tantru – Zuzana Bělohlávková, 2023
  • Tantra masáže – Jan Janata, 2024
  • Ajurvédská masáž hlavy – Mladá Boleslav, 2024
  • Ajurvédská masáž celého těla – Mladá Boleslav, 2024 
  • Taoistické Erotické masáže – Jitka Wakanu Mandalam, 2024 
  • Klasická relaxační masáž – EduSpa College, 2024 
  • Havajská masáž (Lomi Lomi) – EduSpa College, 2024
  • Shirodhara masáž třetího oka – Mladá Boleslav, 2025
  • Profesionální tantra masáže – Tantralife – Vlasta Peková, 2025
  • Kašmírská masáž – Swami Anahata, 2025
 

O mně

Jsem orientální typ člověka, který miluje přirozenost. Hodně dbám na zdravý životní styl, a proto pro mě sporty, vyvážená strava a hlavně relaxace s meditací na klidných a příjemných místech znamenají mnoho. Z těchto důvodů jsem se také začal zajímat o tantrické masáže, duchovno a energetická pole, které mi pomáhají v mém rozvoji, ale pomáhají i ostatním. Stále se snažím zlepšovat a rozšiřovat své umění a své já dalšími kurzy a možnostmi, které se nabízejí. Miluji také hudbu, vůně, výlety a cestování – zkrátka vše, co mě drží v pozitivní a vyrovnané náladě.

Nabízím tyto služby

  • Tantrická masáž pro ženy
  • Tantrická masáž pro páry

Objednejte se:

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem, prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.

Nenašli jste vhodný termín?
Kontaktujte operátorku, projde s vámi další možnosti objednání. 
Nebo se zapište v rezervačním systému do čekací listiny.

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.