Jan

Reference

Když jsem před několika lety poprvé slyšela o tantra masáži, velmi mě to zaujalo. Pak ale vyvstala v hlavě spousta otázek... kam jít, ke komu, jak poznám kvalitní salon atd. Tyto otázky ve mně vyvolaly obavy, kvůli kterým jsem to celé pustila z hlavy. Až donedávna, kdy jsem narazila na web Harmony Spa a maséra Jana. Jeho osobnost mne tak zaujala, že jsem se hned druhý den objednala. Kdokoli jde na první tantra masáž, má smíšené pocity. Příjemné přivítání Jana a jeho společnost mne brzy všech obav zbavily. K samotnému prožitku bych ráda řekla následující: Tak intenzivní a hluboký prožitek, jaký jsem pocítila, naprosto změnil mé vidění toho, co za energii se v člověku skrývá. Nedá se popsat slovy, jak moc mi to celé dalo. Já osobně bych přála každé ženě, aby mohla zažít to, co já díky Janovi, který mi byl průvodcem.
Anna
Maséra Jana jsem si vybrala, protože jsem již měla jednu zkušenost s ním a věděla jsem, že je úžasný muž, který se díky své citlivosti dokáže skvěle napojit na člověka a dát mu přesně to, co zrovna potřebuje. Opět to byla krásná pečující a transformační masáž, díky které se cítím opět volná a živá ve svém těle :) Doporučuji Jana také všem ženám, které mají nějakou negativní zkušenost s muži a chtějí ji pozitivně přepsat do hloubky ve svých buňkách. Přesně to právě Jan dokáže dát. Děkuji moc za krásu, lásku a péči.
Marcela
Když jsem přišla s přáteli do Harmony Spa, Jan charismaticky vstoupil do místnosti s otázkou “Kdo z vás má to štěstí, že přišel za mnou?” A já opravdu měla štěstí, že jsem si vybrala jeho. Byl velmi profesionální, energický a hlavně dokázal přijmout všechny moje emoce – ty pozitivní i negativní. Dal mi spoustu útěchy, soucitu a bezpečí. Celý ten zážitek byl nesmírně zajímavý a uspokojující, počínaje krátkým rozhovorem, přes posvátný rituál až po tantrickou masáž. Rozhodně to stálo za to. Děkuji.
Rosie

Smyslem mojí práce je přinášet radost, potěšení a inspiraci do života všem, kteří cítí, že tyto prožitky jsou skutečnější a pravdivější než smutek, bolest a zklamání. Mé poslání je vytvářet bezpečný a láskyplný prostor pro otevřenost, sdílení a plné přijetí každého ve své jedinečnosti a celistvosti.

Má schopnost je především naslouchat, vnímat a přizpůsobit dotek potřebám každého člověka, a proto jsou mé masáže i další práce s tělem a sexualitou vždy jedinečné a respektující individuální hranice a přání. Rád předávám své zkušenosti na individuálních i skupinových setkáních párům a mužům, kteří chtějí zlepšit svůj vztah a přinést do něj více souladu či intimity. Těší mě pomáhat ženám nacházet a probouzet v sobě svoji přirozenou moudrost, citlivost a smyslnost. Transformační smyslná masáž a další techniky jako dearmoring, vaginální mapování, léčení jizev, somatický koučink či poezie těla jsou skvělou a účinnou pomocí na cestě k sobě, ke svému tělu i duši. Naplno se práci s tělem věnuji více než tři roky, ovládám celou řadu masážních i léčivých technik a prošel jsem mnoha profesionálními výcviky i kurzy osobního rozvoje. Předávám to, co žiju. Rád budu i vaším průvodcem.

Výcviky

 • Somatická sexuologie, Somatic Sex Educator – profesionální výcvik (Savitas – Academy of Somatic Sexology, Jista, CSB)
 • CORE TOUCH® – intenzivní profesionální výcvik (Evropská akademie somatického vzdělání EASE, Denisa Palečková a Richard Vojík)
 • Certifikovaný výcvik De-armouring pánevního dna (Savitas –  Academy of Somatic Sexology, Jista, CSB)
 • Desetidenní intenzivní profesionální výcvik Škola celostní smyslné masáže (Evropská akademie somatického vzdělání EASE, Denisa Palečková a Richard Vojík)
 • Léčení jizev (Evropská akademie somatického vzdělání EASE, Denisa Palečková a Richard Vojík)
 • Havajská masáž Lomi Lomi Nui  (Mahalo centrum)
 • Cranio-sacrální osteopatie a biodynamika     (Radek Neškrabal, BCST)
 • Další kurzy: Computer Kinesiology (Jona centrum), Masér pro sportovní a rekondiční masáže, Bambusová masáž, Indická masáž hlavy (Dexter Academy), Qoudoushka (Amara Charles),  Tantra, oslava spojení (John Hawken), Psoas, bránice a emoce (M. Cusanová), Reiki I. a II. st. (J. Riegrová), Metoda One Brain

O mně

Jsem muž, otec tří dětí. V mládí jsem žil sportem a cestováním a byl v souladu se svým tělem. Pak jsem se na bezmála 20 let nechal pohltit světem obchodu a podnikání, abych se stal finančně svobodným, ale taky poznal necitlivost, odpojení, svoje limity a zaplatil za to vysokou cenu vlastním zdravím. Vědomá práce s tělem a sexualitou mě přivedla zpět k sobě, proto mě baví dělit se o své zkušenosti a ve zbylém čase se rád vzdělávám a relaxuju hospodařením v lese.

Nabízím tyto služby

 • Tantrická masáž pro muže a pro ženy
 • Transformační práce pro muže a pro ženy
 • BDSM tantra pro ženy
 • Tantrická masáž pro páry
 • Zážitková masáž pro partnera
 • Zážitkové BDSM pro partnera
 • Individuální výuka

Jsem k dispozici na objednání.

Objednejte se:

+420 733 311 381 / info@harmonyspa.cz

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.