Jana

V Harmony Spa jsem měl opravdu nádhernou tantrickou masáž s masérkou Janou. Opravdu milá, usměvavá a velmi příjemná masérka. Cítí, co je v danou chvíli potřeba, a její horké dlaně a šikovné prsty vám zaručí báječnou masáž. Ještě jednou děkuji a rád se do tohoto masážního centra vrátím... hlavně k masérce Janě.
Jan
Když jsem šel poprvé k Janě na masáž, měl jsem o tantře mlhavé představy a nevěděl jsem, co přesně čekat. Ale už v úvodním rozhovoru Jana mou nejistotu rozptýlila svým láskyplným a vřelým přístupem. Atmosféra prostředí, navázání osobního kontaktu a vzájemné souznění duší spolu s jejími citlivými a něžnými doteky po celém těle vytvořilo nádherný zážitek. Ještě dlouho po masáži jsem na těle i na duši cítil vyrovnaný klid a radost ze života.
Zbyněk
Od chvíle, kdy mě Jana přivítala ve dveřích, jsem se cítil vítán, dokonce oceňován. Jana je vřelá, autentická a vnímavá. Chtěla vědět, co mě na tantře zaujalo, co jsem přišel zažít/objevit. Jana byla přítomna a se zájmem naslouchala. Její paže, ruce, prsty byly jako prodloužení její pozornosti zaměřené na mě. Cítil jsem se opečovávaný. Cítil jsem se výjimečně. Cítil jsem její soustředění a bylo to krásné. Od jednoho hmatového zážitku k dalšímu jsem zažíval pocity, které byly jedinečné, nečekané a docela příjemné. Nakonec jsem zažil hluboký klid, mír a hlavně vědomí v celém mém těle. Důrazně doporučuji Janu a úžasný, jedinečný tantrický zážitek.
Václav

Tantra je pro mě duchovní a láskyplný přístup k životu. Je to transformační cesta seberozvoje, sebeovládání, vnímání energií a žití v přítomnosti. Uvědomění si, že v každém detailu je stejná božská podstata, která vše spojuje do jednoty. Tantra je radostnou oslavou života, jeho bdělého i zvídavého vnímání a bezpodmínečného přijímání.

Tantrická masáž je pro mě spojením srdcí. Řídím se spíše záměrem a intuicí než naučenými technikami a postupy. Záměr, na kterém se s klientem dohodneme, probouzí příslušné prvky, které mě vedou. Cítím svůj vnitřní klid a vím, že vše je tak, jak má být. Přestože masáž vychází především ze sexuality a může být uklidňující, jemně hravá, radostná nebo divoká, vždy vnímám duchovní vědomí, na kterém jsme všichni spojeni. Klient má možnost zažít pocit jednoty a tato zkušenost je pro něj často transcendentní.

O mně

Ráda pracuji na svém osobním rozvoji, zpívám, tančím, relaxuji při dlouhých procházkách a ráda medituji a filozofuji o životě. Nejdůležitější hodnotou života je pro mě svoboda a možnost uvědomění si vlastní jedinečnosti. Dokážu ocenit krásu života ve zdánlivých maličkostech.

Výcviky

  • Tantra masáže, profesionální a certifikovaný výcvik

  • Transformace stínů do životní síly a osobní svobody

  • Dearmouring (Mahalo)

  • Kurz Tantra masáže pro ženy – Kateřina Švanderlíková

  • Rekvalifikační kurz sportovní masáže 2023

Nabízím tyto služby

  • Tantrické masáže pro muže
  • Tantrické masáže pro ženy
  • Tantrické masáže pro páry
  • Zážitková tantra masáž pro partnera

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se:

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem, prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.