Julie

Reference

Julie je sympatická, šikovná a zkušená masérka, ze které jde především klid. Umí se nacítit a komunikovat s klientem o jeho potřebách. Dokáže být jemná i razantní, navodit relaxaci, nebo naopak člověka zaktivovat. Doporučuji svěřit se do jejích rukou.
Klára
Chtěla bych moc poděkovat masérce Julii. Bylo to opravdu boží, má kouzelné ruce a ještě další 3 dny jsem byla v jiné dimenzi. I teď se stále cítím uvolněná a mám pocit, že jsem lehčí. Určitě moc doporučuji všem, i těm, kteří stále váhají. Stojí opravdu za to si to prožít.
Lucie
Masáž od Julie pro mě byla opravdu velkým odpočinkem a uvolněním na fyzické i psychické úrovni. Prožitek se vůbec nedá srovnat s "klasickými" masážemi, které jsem absolvovala dříve. Ráda bych také zmínila jemnost a citlivost, s jakou se přesouvala mezi různými částmi těla a zároveň příjemné protažení v konkrétních oblastech. Masáž v podání Julie mohu více než doporučit a rozhodně jsem u ní nebyla naposledy. Děkuju a těším se na další shledání.
Marie

Tantra je pro mě jedinečné setkání s druhým i samé se sebou. Je pro mě možností být ve své naprosté přirozenosti a autenticitě, ponořit se do přítomnosti a hloubky prožitku. Je pro mě inspirací a možnostmi se rozvíjet.

Na tantrické masáži miluji možnost kontrastů. Kontrast pevnosti a lehkosti doteků, klidovější a dynamičtější fáze. Masáž jsem schopná přizpůsobit klientovi a jeho potřebám. Do tantrické masáže mohu vložit více či méně prvků japonské dotykové terapie shiatsu, která je výborná na rozproudění energie a harmonizaci těla. Ráda také zařazuji prvky aromaterapie. Chápu tu jistou křehkost a zranitelnost, se kterou člověk přichází na tantrickou masáž. 


Je mi ctí Vás přijmout ve vší přirozenosti, přesně takové, jací jste. Velmi si vážím Vaší důvěry a dám Vám svou plnou péči a pozornost.

Výcviky

 • Letní škola Shiatsu v Bílých Karpatech, 2014, Zuna Vesan Kozánková

 • Shiatsu Zen Touch I, 2018, Seymour Koblin

 • Shiatsu Zen Touch II, 2019, Seymour Koblin

 • Základní školení pro salon Tantramantra, březen 2023, Martina Paličková

 • Extra školení pro salon Tantramantra, květen 2023, Martina Paličková

 • Výuky tantrické masáže pro budoucí profesionály, prosinec 2023 – březen 2024, Lenka a Lukáš Roupcovi

 • De-armouring, 2023, Lenka a Lukáš Roupcovi

O mně

Miluji život, vážím si jeho obrovského potenciálu a již delší dobu se zajímám o různé způsoby, jak se navracet k rovnováze a přirozenosti. Jsem šťastná a vděčná, když mám možnost se ve větší míře věnovat věcem, co mě těší. Jsou to například procházky v přírodě, jóga, hra na hudební nástroje (jsem instruktorka jógy a trochu muzikoterapeutka), tanec, zahradničení, masáže. Dávám přednost přírodě před městem. Ráda trávím čas o samotě, i se svými blízkými.

Nabízím tyto služby

 • Tantrická masáž pro muže a ženy
 • Tantrická masáž pro páry
 • Zážitková masáž pro partnera
 • BDSM tantra masáž pro muže a ženy
 • Individuální výuka

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se:

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem, prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.