Lucie

Reference

Objednal jsem si 90minutovou tantra masáž a lázeňský rituál s Lucií. Přes své mládí mě provázela chvílemi s láskou a péčí. Její ruce poskytují ten nejenergičtější dotek, jaký si dokážete představit. Děkuji!
Magnus
Dobrý den, jen jsem chtěl dát zpětnou vazbu na vaši masérku Lucii, protože jsem s ní měl 2,5hodinové sezení. Myslím, že pracuje skvěle a mohu ji opravdu doporučit každému dalšímu klientovi. Byla opravdu pokorná, soustředěná a působila vřelým dojmem. Děkuji a někdy příště!
Micke
Jsem tak vděčný za nádherné ošetření, které mi Lucie poskytla při setkání plném citlivosti, péče, přítomnosti, potěšení a hlubokého spojení. Její prsty a ruce jsou jedny z nejcitlivějších, jaké jsem kdy na svém těle cítil, a její nádherně pomalé, intimní zacházení mě pohltilo tak silně, že se mi zavřely oči a já plul kolem a třásl se v širokém, teplém moři radosti. Doufám, že s tantrickou masáží nikdy nepřestane!
Per

Tantra pro mě znamená určitý seberozvoj. Dostala jsem se k ní v 18 letech, kdy mě uchvátila i tím, jaké má účinky na lidskou psychiku. Vždy jsem chtěla pomáhat lidem a toto je pro mě způsob, jak svůj sen naplnit. Vyléčit, pomoct, zlepšit... ať už jsou problémy jakékoli.

Mojí největší předností je empatie a jemný dotek. Miluju, že díky tantře mohu pomáhat lidem. Snažím se, aby to byl vždy ten nejlepší zážitek a klient byl uvolněný.

Výcviky

  • Tantrická masáž – filozofie a technika

  • Relaxační masáže

O mně

Ve volném čase se ráda věnuji seberozvoji, malování, zpěvu a sportu. Jsem velmi aktivní člověk a mimo jiné ráda cestuji, asi jako většina, hlavně po Evropě. Ale mými sny jsou třeba Nový Zéland a Austrálie. 

Nabízím tyto služby

  • Tantrická masáž pro muže
  • Tantrická masáž pro páry
  • Zážitková masáž pro partnera

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se:

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem, prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.