Magdalena

Reference

S Magdalenou jsem zažil něco jedinečného, co mě vzalo do jiné dimenze. Po třech sezeních jsem přesvědčen, že je to nejprofesionálnější terapeutka, se kterou jsem se setkal. Po každém sezení zažívám nárůst energie, který trvá 1–2 týdny. Nemohl bych být šťastnější :-). Těším se na příště.
Michele
Po přesídlení do České republiky před několika lety jsem hledal dobrou masérku. Po měsících hledání jsem objevil skutečně SKVĚLOU masážní terapeutku v Magdě. Nejen úžasně masíruje, ale přidává i prvek spirituality, který vás přenese za výhody typické masáže. Těším se na každou schůzku s Magdou!
John
Magdalena mi dává pokaždé hluboký pocit bezpečí a přítomnosti. Lépe jsem se poznala se svým tělem a zažila, jak dýchání ovlivňuje potěšení i přítomnost. Poznala jsem, jak citlivé je celé tělo a jak je vše propojeno. Mám velké štěstí, že jsem se to naučila a zažila. Mohu Magdalenu vřele doporučit.
Katarina

Tantra je pro mě posvátnou cestou k pochopení a prožití toho, kým skutečně jsme. Nabízí ušlechtilý, vznešený pohled na život, na nás samé, na partnery, na sexualitu, erotickou energii… ale i jakékoli jiné prožitky, které nám život přináší. Tantra nás učí pochopit naše vzájemné spojení a odstraňuje iluzi separace. Učí nás vidět v druhých i v sobě božství, celistvost, nadosobní lásku, dává stav lehkosti a svobody, nadhled, štěstí.

Pravý tantrický prožitek v mém podání přináší hlubokou relaxaci, otevření srdce i mysli, pomáhá vnímat naše spojení se sebou, s druhými, se světem, s kosmem. Je hluboce uvolňující, regenerující, naplňující. Má také sílu léčit naše vnitřní bolesti, odstraňovat zábrany a otevírat se lásce a sebe-přijetí. Tantra je intimní cestou lásky, je to duchovní cesta per excellence a tantrické masáže k ní mohou otevřít dveře, o kterých většina lidí ani netuší, že existují.

Muži mohou během masáže se mnou zažít vrcholné potěšení v celém těle, a to bez ztráty své mužské energie, což považuji za esenci mého masážního umění. Ženám se daří hluboce uvolnit tak, že také zažijí některé věci poprvé v životě, případně vyléčí různá zranění nebo si zkrátka konečně užijí své ženství v bezpečném prostoru, kde mohou jen tak být samy sebou. Ve všech případech má masáž anti-stresový účinek a mnohdy dochází i k hluboké vnitřní proměně a léčení.

Jakousi výjimečnou mojí schopností je efekt horkých kamenů ovšem bez kamenů… někdy mi při masážích tak sálají holé ruce :).

Upozornění: V rámci své praxe nenabízím 60minutovou tantra masáž, protože mi neumožňuje dostat se s vámi do potřebné hloubky prožitku. Pokud přicházíte s poukazem, můžete si masáž libovolně prodloužit.

Tantrickým masážím se věnuji od roku 2014, jinak klasickým masážím od roku 2012.

Výcviky

  • Bakalářský titul v oboru psychologie zdraví na FHS UK

  • Akreditovaný kurz rekondičních masáží a dalších klasických masáží

  • Absolvovala jsem a následně vedla kurz Tantry pro ženy (diplom Dánsko)

  • Jsem aktivní praktikantka jógy a tantry v rámci duchovní školy

Vycházím ale především z mé letité duchovní praxe, mýma rukama prošlo více než 500 klientů.

O mně

Jsem něco mezi bohyní a obyčejnou holkou, kněžkou lásky a jeptiškou, studentem a mistrem... Jsem otevřená poznání, co je vlastně láska, jak funguje naše vědomí a energie. Vícekrát jsem slyšela, že můj životopis působí tak, že to nemohl prožít jeden a tentýž člověk :). Jsem narozena ve znamení Blíženců, moje Venuše je v Býku a Luna v Panně. Miluju život, přírodu a pomáhání lidem na jejich (a své) cestě k naší podstatě – ať pomocí slova, dotyku nebo jinak.

Nabízím tyto služby

  • Tantrická masáž pro muže a pro ženy
  • Transformační práce pro muže a pro ženy
  • Zážitková masáž pro partnera
  • Individuální výuka

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se:

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem, prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.