Nur

Minulou neděli jsem byl na masáži od Nur a chtěl bych se podělit o to, že to byl fantastický zážitek. Přestože neuměla moc anglicky, takže jsme se před masáží nemohli moc slovně domluvit, přesně pochopila, co potřebuji a vytvořila pro mě úžasný zážitek! Už jsem byl na jiných tantrických masážích, ale tohle bylo zdaleka to nejlepší, co jsem zažil! Doufám, že zase někdy najdu cestu zpět do Prahy!
Christoffer

Tantra je filosofie, životní styl a bezmezná láska. Není to pouze umění sexu, ale vyžaduje ducha a srdce. Hluboká intimita při tantrické masáži je to, co cíleně udržujeme, aby pronikla do jádra naší bytosti.


Jsem tantrička tělem i duší. Mé masáže doprovází vůně exotiky, vedu při nich člověka k vnitřním pocitům a prožitkům, které chutnají střídavě peprně i sladce. Celá má sestava vědomých doteků je plná rituálů, mystiky, tajemna i lásky, hravosti a svobody. Při masážích se řídím nacítěním energie klienta či klientky a s ní pak pracuji, dokud energie neprojde všemi čakrami. Když vás budu moci doprovodit k vlastní hluboké intimitě, zjistíte, že svět ještě za něco stojí.

Výcviky

  • Tantrická masáž – Jan Janata, 2022

  • Bambusové masáže – Miroslav Málek, 2022

  • Su jok terapie - Miroslav Málek, 2024

O mně

Jsem člověk upřímný, veselý, s plnou hlavou nápadů, které přenáším do své tvorby, ať je to tantra či malba, nebo jedna z mých dalších lásek, což je broušení skla. Miluji hudbu, tanec, děti a jídlo.

Nabízím tyto služby

  • Tantrická masáž pro muže a pro ženy
  • Tantrická masáž pro páry 
  • Transformační práce pro muže

  • BDSM tantra pro muže
  • Zážitková masáž pro partnera

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se:

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem, prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.