Pavitra

Reference

V srdci som vedel, že Pavitre môžem dôverovať. Myslím si, že som na to vôbec nebol pripravený (nepripravenosť beriem ako výhodu), a preto ma masáž tak hlboko zasiahla. Otvárali sa nedopísané kapitoly môjho života, ktoré nevedomky neriešim alebo som ich považoval za dopísané. Aby som to zhrnul, mám rád, keď stretnem človeka na svojom právnom mieste vo vesmíre, kde plne napĺňa svoj potenciál a tak pomáha nám ostatným. Pavitra je na tom mieste. Ešte raz, ďakujem.
Cítil jsem, že každý pohyb a dotek měl svůj vlastní význam a přispíval k celkovému pocitu harmonie. Na konci jsem byl plný energie a štěstí – absolutně uvolněný. Je vidět, že jsi opravdová profesionálka. Děkuji ti za tuto nezapomenutelnou zkušenost. Tvá práce má opravdu pozitivní dopad, a já si tě velmi vážím.
Nevím, jak je to možné, ale od začátku jsem vnímal různé projevy energie procházející celým tělem, což vytvořilo naprosto jedinečný zážitek.
Cítil jsem, že masáž kombinovala maskulinní a feminní energii, vše v naprosté harmonii. Když masáž skončila, cítil jsem se uvolněně nejen po fyzické stránce ale taky po té duševní. Byl to pro mě překvapivě silný zážitek a určitě bych ho rád zažil ještě jednou.

Tantra je pro mě vědomé bytí, životní energie, umění milovat. Je to cesta k sobě sama, k hlubokým prožitkům a přijetí. Tantra je život sám.

Jsem průvodkyní ve zkoumání vašeho vnitřního světa a intimity. Každá moje masáž je uzpůsobena potřebám daného klienta a intuitivně vedu proces tak, aby dostal to, co nejvíce potřebuje. Záleží tak zcela na vás, zda si přijdete pro pečující relaxační rituál, energetickou práci anebo pro transformační potenciál, který tantra bezpochyby má. Vytvářím pro vás bezpečný prostor, pro který jste si ke mně přišli.

Výcviky

  • Úvod do energetické práce a tantry – Matěj Richter (2023)
  • Individuální kurz tantrické masáže – Kateřina Švanderlíková (2024)
  • Akademie Dotkni se jeho – Pavline Kan (probíhá)

O mně

Jsem čarodějka, tanečnice a nespoutaný živel. Ráda projevuji sama sebe ve všech podobách ženství, jež jsou mi momentálně autentické. Miluji zvířata, zejména kočky, a vnímám je jako své životní průvodce. Ve volném čase se věnuji józe, ceremoniím, meditaci a všem krásám tohoto pozemského života.

Nabízím tyto služby

  • Tantrická masáž pro muže
  • Tantrická masáž pro páry
  • Zážitková masáž pro partnera

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se: 

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem, prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.