Pavla

Nenapadá mě lepší způsob, jak strávit pár hodin. Od prvního kontaktu byla Pavla krásná a pozorná. Naprosto perfektní. Byl jsem v sedmém nebi po celou dobu a dlouho poté. Udělám z našich setkání zvyk. Díky za úžasný večer. Brzy se uvidíme.
Joe
S Pavlou jsem se jednou setkal, a tak jsem se s ní musel setkat znovu. Bylo mi potěšením odevzdat se jí na další 3 hodiny čistého blaženého potěšení. Důkladně se věnovala každému centimetru mého těla pomalou jemnou a smyslnou masáží. Nenechte se však zmást touto jemnou dámou, která může být také tvrdá a drsná (ale pouze do té míry, jak se domluvíte), což přidává na zážitku. Nejhorší částí byl odchod, ale upřímně mohu říci, že si sotva pamatuji na dlouhou cestu domů, při které se mi stále točila hlava. Pavla je tak milá a zdvořilá, že s vámi mluví po celou dobu až po poslední objetí při odchodu, zanechala ve mně trvalý dojem. Těším se, až ji znovu uvidím.
Xx
Říct, že to bylo velmi příjemné překvapení, je podhodnocení. Pavla přesně ví, co dělá, když vám klade přesně ty správné otázky a poslouchá vás. Díky ní se budete cítit skvěle, dokud budete v jejích rukou. Stojí to za to. Buďte zdvořilí, vyplatí se vám to. Děkuji!
Tomáš

Cesta tantry je pro mne cestou sebepoznání, propojení se s přirozenou moudrostí a živostí těla i duše. Je pro mne důležité prohlubovat své znalosti a objevovat další a další možnosti této práce, témata vědomé práce se sexualitou, s tělem a mnohdy i práce s "traumaty" a starými "programy", které nás v životě brzdí a omezují. Tantra mi otevřela naprosto nové vnímání a přístup ke svému tělu a emocím, které skrze něj vnímám. A které jsou, od chvíle uvědomění si emočních projevů svého těla, velmi vítanou a zdravou součástí každodenního života.

Mou snahou je předávat lidem to, co bylo transformační pro mne a co mi pomohlo začít se cítit v životě spokojenější. Věřím, že skrze práci s naším tělem a srdcem, naším zdrojem lásky
v nás, ale také právě dost často zdrojem všech našich mylných představ jak o nás, tak i o ostatních, našich vztazích a životě obecně, je možné projít přesně takovou transformací, kterou si dovolíme. 

V rámci tantrické masáže nabízím též tyto masážní techniky: havajskou masáž Lomi Lomi Nui (Kahuna masáž), Tok-sen terapie, De-armouring (rozpouštění tělesného krunýře), Poezie těla, Vnitřní de-armouring (vaginální a anální mapování), Kruh souhlasu.

Výcviky

  • Kurz celostní smyslné masáže s EASE (European Academy of Somatic Education, Denisa Říha Palečková a Richard Vojík)
  • Kurz klasické sportovně-rekondiční masáže (Franz Boehr, Liberec)
  • Mahalo metoda (Vojta Jista CSB), nyní ve výcviku
  • Ve 4.ročníku 6letého výcviku Poradenských a Terapeutických dovedností "Life Dynamic" (Mgr. et Mgr. Lukáš Dastlík, Mgr. Jana Kohnová, Bc. Tereza Kovačovičová, MUDr. Petra Hartová, PhDr. Peter Klubert, PhD., PhDr.  Martin Jára)
  • Kurz Moderní Kurandery 1 ( Lucie Chaya Chvojková)
  • Víkendové kurzy Shibari (Soptik Zet)

Nabízím tyto služby

  • Tantrická masáž pro muže a pro ženy
  • Transformační práce pro muže a pro ženy
  • Zážitková masáž pro vašeho partnera
  • Tantrická masáž pro páry

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se:

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem, prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.