Radush

Reference

Milá Radush, chci Ti ze srdce poděkovat za masáž. Nikdy jsem se necítila tak uvolněně a zároveň nabitá energií. Navíc to byla pro mě úžasná příležitost, jak se zbavit strachu z ženského doteku, a děkuji Ti, že jsi mi s tím byla nápomocna. Tvůj klid, jistota a Tvůj dotek mě bez stresu a obav provedly celou masáží a velmi ráda si tuto zkušenost brzy zopakuji. S láskou Martina
Martina
Právě jsem strávil úžasný čas s Radush. Poprvé jsem vyzkoušel tento typ zážitku a jsem moc rád, že jsem to udělal. Jakmile se podřídíte přítomnosti v daném okamžiku a odevzdáte se jejímu doteku, je to opravdu úžasný zážitek. Cítím se tak svěží a nabitý energií. Vřele doporučuji!! Děkuji Radush. Uvidíme se zase příště na delším sezení.
Dave
Chci opravdu moc poděkovat Radush za nezapomenutelný zážitek.
xxx

Naše tělo je místem, kde žijeme, je to chrám naší duše, proto všichni potřebujeme jemnou, citlivou a láskyplnou péči, kterou Vám v tantrické masáži poskytnu. Prostřednictvím masáže se můžete otevřít radosti, lásce, vášni, potěšení a spojení se svým tělem, pomáhá vám také vidět, kdo jste, a zažít hluboké spojení se sebou samým v přítomném okamžiku. Dotek, objetí a práce se sexuální energií je pro každého z nás velmi důležitá k tomu, aby žil plný, radostný a naplněný život.

Už při úvodním rozhovoru se na vás naciťuji a naslouchám, s čím přicházíte, proto je každá masáž jedinečná. Provedu vás procesem hlubokého dechu a relaxací, při které střídám různé typy doteků a intenzity, abyste se lépe propojili se svým tělem a vnímali každý jeho kousek. Zakládám si na tom, abyste se se mnou cítili přirozeně, abyste mohli v bezpečí prožít všechny své emoce a mohli tak cítit maximální propojení na úrovni těla i mysli.

Výcviky

  • Evropská akademie somatického vzdělávání – profesionální výcvik celostní smyslné masáže, Denisa Říha Palečková, Richard Vojík 2017
  • Výcvik somatické sexologie, De-armoring, vědomé BDSM, kolo souhlasu, masáž Kahuna (Lomi lomi Nui), Vojtěch Chládek 2018
  • Zázraky duše – Sportovní masáž, Bc. David Rozbroj 2018
  • Zázraky duše – Aromaterapeutická relaxační masáž, Bc. David Rozbroj 2018
  • Zázraky duše – Indická masáž hlavy, Dušan Jirásek 2022
  • Shiatsu centrum Ostrava – Masáž poprsí - Mgr. Grigor Levi Minasjan 2023

O mně

Mám ráda život a mám ráda lidi. Jsem radostná, energická, otevřená a komunikativní, ale i jemná, naslouchající a pečující. Již léta se věnuji osobnímu rozvoji, práci na sobě a vzdělávání se. Mou vášní je tanec, hudba, zpěv.

Nabízím tyto služby

  • Tantrická masáž pro muže a pro ženy
  • Tantrická masáž pro páry
  • Transformační práce pro muže a pro ženy
  • Zážitková masáž pro partnera

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se:

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem, prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.