Andrej

Reference

Při mém hektickém způsobu života jsem si při vaší včerejší masáži připadala jako královna v nebi. A vůbec, celý váš přístup k člověku je citlivý a vcítivý, jako byste byl obdařen nějakým radarem, úžasný zážitek. Děkuji.
Zdenka
Na celostní masáži u Andreje jsem byla minulý týden. Neskutečný zážitek. Velice něžně a ohleduplně mě provedl mou vlastní duší. Povedlo se nám naprosto luxusní propojení těla a duše a každý dotek, pohyb, který udělal, se odrážel v mé duši a umožňoval mi nové a nové vhledy do mě samé. Neuvěřitelné. Tenhle pán se zdá být velmi nenápadný a o to větší sílu a umění v sobě skrývá.
Marta
Celostní masáž pana Andreje mě uvedla do harmonie, mé tělo i mou duši. Myslím, že to je zázrak a že tento moc milý, upřímný člověk má léčivou energii. Byla jsem již u hodně lidí, ale toto bylo něco jiného. Děkuji mnohokrát, jsem vděčná, že jsem Vás mohla osobně poznat.
xxx

Tantra pro mne znamená především vědomý a individuální přístup ke každému člověku a posvátný přístup k sexualitě. V oblasti masáží je to celostní přístup a práce s vědomým dotekem.

Maximálně se snažím vnímat individualitu každého člověka, naladit se na něj a vnímat ho komplexně (holistický – celostní přístup). K masážím cítím hlubokou úctu a vnímám je jako formu fyzicko-duševní terapie s hlubokým blahodárným působením jak na fyzickou, tak i na duševní kondici. Dávám prostor i intuici a pracuji hodně se srdeční energií (láskou).

Výcviky

  • Dvouletý výcvik Rebalancing masáží
  • Roční výcvik rodinných konstelací
  • Kurz reflexních masáží
  • Kurz Aqua-wellness (relaxační techniky ve vodě)
  • Kurzy tantrických masáží (Tantra Intensive a Vaginální mapování) – Richard Vojík a Denisa Palečková

O mně

Celostním masážím se věnuji už 13 let a tantrickým masážím 6 let. Kromě masáží stále aktivně provozuji bubnování na djembe a darbuku (workshopy pro děti i dospělé, happeningy, vernisáže, hudba k tanci, skupina LAŠ, hostování v jiných souborech), příležitostné improvizace na klavír, pořádám smíšené a „mužské kruhy“, nabízím osobní konzultace, a pořádám taneční semináře a semináře zabývající se vztahy mezi partnery, vztahem k sobě (sebeláska jako základ pro vše ostatní) a kurz masáží (Základy celostních masáží). Více o mně
a mé práci se dozvíte na www.simkara.cz.

Nabízím tyto služby

  • Tantrická masáž pro muže a pro ženy
  • Transformační práce pro muže a pro ženy
  • Tantrická masáž pro páry
  • Zážitková masáž pro partnera
  • Individuální výuka

Kdy jsem dostupný: kalendář

Objednejte se:

+420 733 311 381 / info@harmonyspa.cz

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.