Josef

Pro mě je Tantra především nádhernou cestou osobního a duchovního růstu, která laskavým způsobem poodhaluje naše skrytá tajemství. V masáži nám pak dovoluje se s důvěrou odevzdat do náruče, která zná cestu domů a pečuje o nás nejblaženějším způsobem. Zahrnuje nás láskyplným dotekem, oživuje naše tělo i duši, je i hrou, vášní, relaxací, otevírá srdce a bezpečně objímá i naše vnitřní zranění a strachy. Je to pro mě přímá cesta, která vede člověka k vlastní autenticitě, lásce, vnitřní podstatě, a chovám k ní hlubokou úctu.

Při masážích se snažím o spojení vašeho záměru, se kterým přicházíte, mé intuice a také komunikace vašeho těla s mým. Jedno s druhým pak může vytvářet harmonický celek a vést k léčivým prožitkům na všech úrovních. Vždy je pro mě určující, na čem se společně před masáží domluvíme. Při práci se zaměřuji hlavně na přítomnost a milující laskavost, jež propojuji mým dotekem s vámi. Ať už je v tu chvíli dotek jemný nebo pevný, ubezpečující či dráždivý, je mým záměrem držet stále pozornost na všechny zmíněné principy a umožnit vám hlubší přijetí sebe sama a bezprostřední dobrý pocit z prostého bytí. Při mé masáži je prostor na všechny projevy tělesné, emoční i energetické. Dáváme jim volný průběh a podporujeme společně vedením dechu, hlasem, hudbou, vůněmi, pohyby těla a dotekem.

Výcviky

  • MaitriBreathwork TM – práce s dechem, tělem a rozšířenými stavy vědomí
  • Center For Sacred Studies – práce s mimořádnými stavy vědomí, vedení léčivých rituálů
  • Harmony SPA – Individuální cesta Tantry
  • Trager Approach – tělová práce
  • Čínská masáž – základní kurz relaxační masáže

O mně

Miluju pohyb, plynutí, práci s tělem a rukama, příjemnou hudbu, vůně, barvy, doteky, živost, vášeň, krásu, ladnost, přirozenost… Ačkoliv s praxí Tantry formou masáží začínám, s jejími principy a osobní praxí jsem v kontaktu už řadu let a připadám si jako doma. Mojí náplní je mimo jiné provázení lidí rozšířenými stavy vědomí a jsem také facilitátor MaitriBreathwork TM. Tantra elegantním způsobem rozšiřuje toto pole, kterému se věnuji, a sdílí s ním všechny důležité principy. Fascinuje mě inteligence celého vesmíru, přírody, lidského těla a hledání cest k celistvosti naplněné životem. Každý kráčíme jinudy a zdánlivě jinam, ale cosi nás všechny láskyplně spojuje v Jedno…

Nabízím tyto služby

  • Tantrická masáž pro ženy
  • Transformační práce pro muže a pro ženy
  • Tantrická masáž pro páry
  • Individuální výuka

Jsem k dispozici na objednání.

Objednejte se:

+420 733 311 381 / info@harmonyspa.cz

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.