Naučte se masáž důtkami

Začátkem března 2024 proběhl v našem studiu jedinečný workshop z oblasti tantrického BDSM. Byla to první taková akce a už teď pro velký zájem připravujeme další termín :)

Kapacita workshopu je pouze 8 lidí. Proto jsem poprosila lektorku Báru Vodovou, aby napsala pár slov o tom, jak to probíhalo, a vy se tak mohli v představě přenést, co byste na takovém workshopu mohli získat.

"Jaký byl seminář o masáži důtkami?

Mým záměrem pro tuto akci bylo představit důtky jako efektivní nástroj k dosažení uvolnění a prohloubení prožitku.

Sešli jsme se v hojném počtu v luxusním studiu Harmony Spa na Španělské ulici. Interiér byl promyšlený do posledního detailu, což vytvořilo útulnou a hřejivou atmosféru.

Na naší cestě osvojením si této unikátní masáže jsme se prakticky zastavili nad tím, jak zkrotit třásně, aby padaly tam, kam chceme, nebo jak partnera dobít energií i když je unavený, a také nad tím, jak udržet rytmus a dynamiku masáže. Své studenty jsem nakonec provedla 30 minutovou masáží od absolutní jemnosti až po intenzitu a živost, která z ní vzešla.

Při závěrečném sdílení mě zahřála slova jako rozpuštění obav, uvolnění a překvapení nad tím, jak je to vlastně skvělý nástroj. Není nic uspokojivějšího než naplněný záměr a rozzářené tváře." 

Bára

A co sdíleli účástníci?

Nenechte si ujít opakování!

Další termín pro workshop Masáž důtkami bude 9.4.2024 od 18:00. Víc informací najdete ZDE.

Neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Kapacita se rychle plní :)

Jste připraveni odemknout své vnitřní kouzlo? Objevte transformační sílu tantry, díky níž celé vaše tělo ožije. ⚜ Ponořte se do krásy svých smyslů a přijměte kouzlo života, každý den. ⚜ Zažijte…

Na workshop Masáž důtkami zbývají ještě poslední 2 místa :) Kdo si je uloví?? Termín: 9.4. 18:00 - 21:00 Lektorka: Bára Vodová Místo: Praha 2 Víc informací o workshopu najdete tady…

Inspirace pro dnešní den ⚜ Today´s inspiration Dovolte si vykročit ze stínu očekávání. 🔹 Allow yourself to step out of the shadow of expectation. _______________________________ ✅ Rezervace:…