Our studio has to be still closed,

but we are offering you the massage in your home.

More info HERE.

Tantra and transformation

I’m Hana, and I invite you to the best tantra studio in Prague!

The mystery of Tantra shows itself when your mind gets silent, your heart opens and you are fully conected with yourself in the present moment. Experience through tantric and transformational techniques the expanded states of consciousness, bliss, and ecstasy which reveal your inner source of joy and life. 

MEN

WOMEN

COUPLES

OTHER

About us

Tantra in modern times (Neo Tantra) is still developing and looking for its shape. We offer you two ways of modern tantra - tantric massage and transforming bodywork.

The first is the charm of pleasure: TANTRA MASSAGE is a wonderful experience of sensual and erotic massage, in which thanks to special tantric techniques you will experience much deeper and more widespread ecstatic states than anywhere else.

The second is the way of discovering, healing and transforming yourself - TRANSFORMING BODYWORK: through working with the body, with sexuality and breath you can learn how to bring more energy to your body. You can discover full-body orgasms or orgasm without ejaculation, experience altered states of consciousness and extended states of bliss. You can also come to heal any problems with sexuality and intimacy.

We are a team of professional masseuses and masseurs with years of experience. Besides our ability to provide amazing massage, we are also beautiful people, both body and soul ;-). We love tantra massage and with love and passion we give touch and pleasure. Tantra is a way of life for us to fully perceive, experience and pursue our vision. We have learned how to be happy in personal life, in relationships, in sexuality, and we pass on our knowledge through tantra massage, transforming bodywork and teaching.

Nebojím se říci, že tantra změnila můj život. Je to úžasná osvobozující cesta a zážitek potěšení. Je těžké to vysvětlit. Jsem vděčná za místa jako je Harmony Spa, kde lidé milují tantru jako já.
Kateřina Nová
Byl jsem V Harmony Spa na své první tantra masáži, a je to od té doby pro mne srdeční místo. Vždy se sem rád vracím pro kvalitní služby, které jsou definitivně jedny z nejlepších v Praze.
Pavel Záleský
Dámy, erotika a tantra masáže rozhodně nejsou jen pro muže. Odevzdala jsem se jejich kouzlu před asi dvěma lety. Jsou to pravděpodobně ty nejvíce uvolňující masáže, co znám. Občas jdeme též spolu s mým manželem. Pozdravy Martinovi, ale i všem ostatním zde. Harmony Spa je pro mne číslo jedna!
Klára Havlíčková
Harmony Spa je pro mne nejlepší centrum tantra masáží nejen v Praze, ale též v celé české republice. Mají skutečně velmi mnoho druhu masáží a různé maséry a masérky, ze kterých si každý může vybrat, co přesně potřebuje.
Jana Nováková

BOOK THE MASSAGE

We offer gift voucher for all our services.

For buying it please contact us on info@harmonyspa.cz, or call to phone number +420 733 311 381.