Ammy

Reference

Masáž, kterou jsem od Ammy dostala, byla kombinací relaxace, uvolnění a smyslnosti. Neměla jsem žádná konkrétní očekávání, nechala jsem se unášet celým kouzelným procesem, a teda... bylo to krásné. Atmosféra, kterou Ammy vytvořila, byla uvolněná a příjemná... doteky půvabné, jemné, přesto pevné a smyslné. Jako by cítila, kdy má změkčit, kdy zpevnit... kdy povolit, kdy přitlačit. Od začátku jsem cítila, že mě přijímá a že jsem taková, jaká jsem chtěla a potřebovala být právě v tomto okamžiku... s někým, kdo je vstřícný a otevřený. Vnímala mě a byla tu pro mě. Během masáže se ve mně střídaly nejrůznější pocity podle toho, které části mého těla se věnovala. Od naprostého klidu, radosti, dojetí, přes sílu, příjemné napětí až po chvění a vzrušení. Od masáže uplynul nějaký čas, takže mohu lépe vnímat a přemýšlet o tom, jak se po masáži prohloubil můj pocit vděčnosti vůči sobě jako ženě, svému tělu, které si zaslouží veškerou lásku a pozornost, Ammy, která mi věnovala svůj čas a vložila do něj kus sebe, a životu, který si mohu nadále smyslně užívat. Děkuji za to, že jsem to mohla prožít.
Diana

Tantra pro mě znamená vědomou pozornost v přítomném okamžiku, vytváření života v jeho plnosti, radosti, potěšení, lásce, hojnosti a lehkosti. Tantra je pro mě vědomý přístup k životu jako takovému, který jsem si zamilovala.

Během masáže se nechávam vést intuicí. V kombinaci s vědomou pozorností a laskavým dotykem vytvářím bezpečný prostor, ve kterém Vás přijímám a zvu, abyste se spojili s vlastním tělem, zpomalili a stali se přítomnými. Je mi potěšením být součástí Vašeho prožitku. Můj dotek přináší lásku, jemnost, ale také smyslnost a hravost. Dovolit si pocítit spojení se svým tělem je osvobozující.

Výcviky

  • Výuka tantra masáže pro profesionály, 2023, Mgr. Stella Krenčejová

O mně

Miluji rozmanitost života, miluji jeho radosti, slasti a zkoušky. Žít je dar, cítit se naživu je vědomá volba. Ráda poznávám životní příběhy a místa světa. Naplňuje mě sbírat zážitky všeho druhu, ve společnosti i o samotě.

Nabízím tyto služby

  • Tantrická masáž pro muže
  • Tantrická masáž pro ženy
  • Tantrická masáž pro páry
  • Zážitková masáž pro partnera

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se:

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem, prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.