Bára

Masáž pro mě byla výjimečná, dostala jsem nečekanou péči – teplo po celou dobu masáže. Zmiňuji to proto, že jsem to ještě nikde po celou dobu masáže tak komfortně nezažila. Také oceňuji něžný dotek a přesný hmat. Vnímám Báru jako profesionálku, která skutečně ví. Děkuji, že jsem si mohla tento zážitek užít, věřím, že nebyl poslední.”
Lucie
Bára je půvabná mladá žena s mimořádnou schopností empatie a dotykové komunikace. S východní filosofií jsem mnoho zkušeností neměl, a přiznám se, že jsem k ní přistupoval s rezervou. Ale po několika masážích s Bárou jsem se stal jejím velkým fanouškem. To vše díky Tobě Báro!
Lubomír
Masáž od Báry je jako mini pobyt v lázních pro tělo i mysl. Její citlivý dotek podpořený mnohaletou zkušeností člověku umožňuje se uvolnit a ponořit se do léčivého prostoru za myšlenkami, kde je tělo vyživováno a regenerováno. Člověk se vynoří v úplně jiném nastavení a říká si, proč si vlastně něco takového nedopřeje častěji. Doporučuji každému, kdo má chuť nechat se opečovat!
Hanka B.

Vytvářím prostor, kde se můžete úplně uvolnit a ponořit se sám do sebe. Vedu klienty do stavu, kde si podvědomé mechanismy dají pauzu a tělo i duše mohou nerušeně tvořit, léčit a načerpávat energii. Věřím v to, že naše moudrá těla ví jak se uzdravit a být šťastná pokud my se naučíme nebránit jim.

Ráda používám Shibari, neboli svazování jutovými provazy. 
Je to technika určená pro člověka, kterého láká pocit odevzdání a pevného laskavého sevření. Součástí této session je blízký fyzický kontakt a doteky. Efekt Shibari je nepochybně velké vnitřní zklidnění, usebrání, pocit důvěry v sebe a svět. Svazuji výhradně oblečená.

Dále nabízím možnost hry dominance a submise. V tomto hravém prostoru se můžete s lehkostí vžít do libovolné submisivní role. Je to skvělá možnost, jak přivést na světlo skryté touhy a proměnit je v radostnou energii. Vyvrcholením této hry může být erotický trest via důtky, plácačku, bičík a podobně. Hra v mém podání neobsahuje sexuální vyvrcholení klasickou formou orgasmu, ejakulace nýbrž směřuje k otevření brány celotělovému orgasmu a oživení těla.

O mně

Tantru si představuji jako dveře k poznání spletitých souvislostí nejen našich osobních vesmírů. Když jsem tyto pomyslné dveře ve svých jednavaceti letech otevřela na tantrickém výcviku, ukázalo se že jsem do té doby žila jen "na automat". Tantra nám ukazuje, kdo skutečně jsme a po čem v životě toužíme. Dává možnost být blíž sám sobě a druhým lidem. Na mé session objevíš  své prožitkové možnosti a společně je můžeme posunout dále.

Výcviky

  • 2011 Výcvik indické a tantrické masáže – Nataraj Praha 

  • 20012-2013 Art of being – tantrický výcvik s Alanem  Lowenem

  • 2012  Dark eros s Johnem Hawkenem

  • 2014 Thajská masáž v Chiang Mai Thajsko

  • 2014 Asistentka A.Lowena na Art of being 

  • 2015 Lektorka párové akrobacie- asociace Akro yoga

  • 2017 Seminář Šamanská kraniosakrální terapie-Slovensko

  • 2022 Kurz Tantrická masáž pro ženy - Kateřina Švanderlíková

+420 733 311 381 / info@harmonyspa.cz

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.