Charlotta

Byly to dva nezapomenutelné zážitky, za kterými bych s radostí letěl tisíce kilometrů, abych si je mohl zopakovat a zažít znovu! Její jemnosti, vřelosti a velkorysému sdílení její vnitřní krásy se nic nevyrovná!
Michael
K Charlottě jsem se dostal "omylem". Masérka, ke které jsem byl objednán, byla náhle indisponovaná a já "skončil" u Charlotty. Dnes bych řekl, že zasáhla vyšší moc, neboť rozhodně nezůstalo u jedné návštěvy. Charlotta přistupuje k masáži velmi svědomitě, od vlastní přípravy až po zpětnou vazbu po masáži. To celé pomáhá si uvědomit vlastní pocity a zároveň vytvořit atmosféru vzájemné důvěry. Masáže samotné pro mne vždy byly vstupem do jiného světa. Vstupem do energií mého těla i do sféry, která mé vlastní tělo přesahuje. Dotek hluboké vnitřní podstaty a cesty k ní, na které mi Charlotta je laskavým a pečujícím průvodcem. Charlottu mohu s klidným svědomím doporučit všem, kteří od masáže očekávají přesah do míst, kde naše slova přestávají stačit.
Martin

Pro mě je v tantře, ale i v životě, ze všeho nejdůležitější vzájemná důvěra, na které stavím. To je mé tajemství hlubokého emocionálního a fyzického prožitku mých masáží. 

Jsem empatický člověk, a proto jsem si během svého pobytu v zahraničí získala okruh stálých klientů, kteří mě pravidelně vyhledávali. Toto povolání mě naučilo naslouchat mým klientům a společně hledat rovnováhu a pocit klidu v jejich prožitcích. Tuto moji zkušenost si po více než pěti letech chci přenést zpátky do Prahy a předat ji Vám.

Výcviky

Tantrickým masážím se věnuji 10 let, z toho jsem 5 let pracovala jako tantra masérka ve Španělsku.                                               

  • 2008 – Kurz sportovně rekondiční masáže akreditovaný MŠMT

  • 2010 – Základní kurz tantrických masáží: Království tantry, ČR

  • 2015 –Umění doteku, praxe v Tantra Temple Sitges, Španělsko

Nabízím tyto služby

  • Tantrická masáž pro muže

  • Tantrická masáž pro ženy

  • Tantrická masáž pro páry

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se:

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem, prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.