Eva

Reference

Prvně jsme do Harmony Spa přišli se ženou na párovou masáž. Byl to pro oba úžasný zážitek, já za něj vděčím Evě. Eva má na tantrické masáže obrovský talent, je velmi citlivá a jemná, dokáže přesně vycítit potřeby a umí v člověku probudit skrytou energii. Je vidět, že ji práce baví a naplňuje. Její masáže mi změnily pohled na to, co všechno se dá s našimi těly zažít. Moc rád se k ní vracím na masáž i inspirativní rozhovor. Chodím minimálně na dvě hodiny, pokaždé mě to posune dál a uvolní a zharmonizuje celé tělo. Děkuji!
xxx
Dnes jsem absolvovala u Evičky masáž a bylo to úžasný, veliká pochvala :)
Dagmar
Chtěl bych moc poděkovat Evě za nádherný zážitek. Přišel jsem k ní naprosto bez zkušeností nejen s tantra masáží, ale i s masážemi vůbec. Eva mi ukázala věci, o kterých jsem si myslel, že neexistují. Strávil jsem tři hodiny v její péči a do teď nemohu zapomenout na to, co mi laskavě dala. Je prostě nejen skvělá masérka, ale i mimořádně citlivá duše ochotná pomoci a připravená použít svoji intuici, aby porozuměla druhým. Chvílemi jsem ani nevěděl, co se se mnou děje, jenom jsem letěl ve vichru, který Eva dokázala rozpoutat, ale nakonec i jemně utišit. NESKUTEČNÉ!! Evi, moc díky... :-)
R.

Tantra masáže pro mě znamenají možnost prohloubit svou zkušenost se sebou, svým tělem a svým vnitřním prostorem emocí. Otvírá mi možnost opustit paměť těla, natáhnout se do přítomnosti, uvolnit se. Je to možnost relaxovat a oslovit něco, co je mi vlastní. Je to nástroj, jak hledat podstatu, zdroj síly, potenciálu, inspirace a radosti. Mám ráda, jak mi tříbí citlivost a připravuje senzory na intenzivnější prožívání kvality a hloubky světa uvnitř i vně.

Moje masáž je tu pro všechny, kteří mají chuť objevovat, chtějí sdílet a rozvíjet bohatost světa, zintenzivnit prožívání, potřebují najít vlastní zdroj a inspiraci, chtějí relaxovat, rozmazlovat se, prožívat respekt k sobě a svému životu, najít sílu otevřít se možnostem, které přicházejí, prožívat směle to, co život přináší…

Nabízím tyto služby

  • Tantrická masáž pro muže a ženy
  • Tantrická masáž pro páry
  • Zážitková masáž pro partnera
  • Transformační práce 
  • Individuální výuka

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se:

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem, prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.